5 věcí, které nevíte o krásné Italce ze seriálu Bez hranic

Tým v seriálu Bez hranic má na dosah velký úspěch – zločinec Genovese míří do vězení Mezinárodního soudu. Jenže Genovese drží trumf, kvůli němuž hrozí, že veškerá práce přijde nazmar. A Eva Vittoria se tak vydává do utajení, aby zjistila víc o tom, kam kontakty zločince sahají.
Eva Vittoria bude v přestrojení
Eva Vittoria bude v přestrojení
archiv
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Další díl seriálu Bez hranic uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima love. Poznejte společně s námi, kdo bude vyšetřovat případ mezinárodního zločince, aby se dostal tam, kam patří. Genovese má však mocné prsty propletené celou společností. Dostane se mladá "policistka" v utajení do jeho spárů?

Mrkněte na pár informací o této postavě. Její osud je řádné drama!

Konec jednoho snu

Eva je šarmantní Italka, která svého času žila skvělý život – do doby, než jí oba rodiče zahynuli při výbuchu auta. Dívka se později dozvěděla, že se její otec zapletl s mafiány. A pustila se do boje s podsvětím.

Drsná holka

Navzdory svému mládí je Eva už zkušenou veteránkou z boje proti italské mafii. Pokud jde o její práci v týmu, je pak specialistkou na operace týkající se potírání vyděračů, praní špinavých peněz, obchodu s drogami i nelegální migrace.

Bez hranic - Eva Vittoria
Bez hranic - Eva Vittoria
archiv

Není policistka, ale...

A malá zajímavost. Eva jako jediná v týmu nepochází původně z policejní jednotky, ale z armády.

Šikovná dáma

Tak trochu dobrodružný život, i když v mnohem příjemnějším slova smyslu, má i Evina představitelka Gabriella Pession. Gabriella se totiž narodila v roce 1977 na Floridě a později procestovala slušný kus světa. Už v šesti letech se s matkou přestěhovala do Itálie, věnovala se krasobruslení i baletu, našlápnutou sportovní kariéru jí však v 15 zhatila nehoda. Tanec ale zbožňuje dodnes.

Herectví i filozofie

Po životním zvratu tahle šarmantní Italka odjela do Austrálie, kde studovala a pilovala angličtinu (mimochodem krom ní a italštiny se domluví ještě španělsky a německy). Hrát začala po návratu do Itálie, kde však také začala chodit na univerzitu. Konkrétně na obory filozofie a humanitní studia. Kromě seriálu Bez hranic a rolí v řadě italských produkcí jste tuhle dámu mohli vidět třeba ve španělském historickém dramatu 13 růží.

Eva Vittoria s policejním kolegou
Eva Vittoria s policejním kolegou
archiv

A občas si zapózuje i jako modelka. V roce 2009 například pro italskou mutaci časopisu Playboy.

Další díl seriálu Bez hranic uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Prima love.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama