Pro koho z Hotelu Paradise si nakonec přijde Černá smrt?

Dva nesmiřitelní sokové Henrik a Malte jsou nakažení morem. Protože je ale černá smrt nemoc nakažlivá, v dalším díle k nim přibyde ještě někdo další. A také se uvidí, kdo nakonec této chorobě podlehne. A bude to velké překvapení! Dívejte se ve čtvrtek od 19 hodin na další epizodu!
Kdo se skrývá za maskou Černé smrti?

Henrik dostane černý dopis a s ním hned úkol, aby nakazil černou smrtí ještě někoho další. Protože čím víc nakažených bude, tím větší šance je, že se dostane z téhle šlamastyky ven. S Maltem se proto snaží vymyslet, jak tento plán provést. A i když byli vždy v Hotelu Paradise velkými rivaly, teď musí dát hlavy dohromady. Ono totiž nakazit někoho morem není jen tak – dotyčná osoba musí být někdě o samotě a nemocný jí musí nakašlat přímo do obličeje.

Vybrat, koho má Henrik nakazit, taky nebude úplně lehké. Oba pánové jsou z jiné strategické skupiny a tak se názory na dalšího nemocného budou samozřejmě rozcházet. Nakonec se na jedné postavě domluví, ale nakazí potom Henrik opravdu ji? Nebo si vybere někoho jiného?

Jedno je ale jisté – nad všemi třemi nemocnými visí pomyslná gilotina. Při morovém obřadu, který pro tentokrát nahradí klasické párování, budou zdraví „nalévat svoji nemoc“ nemocným. A kdo nakonec bude mít morových dávek nejvíc, bude muset Hotel Paradise opustit. Do celého výsledku ale ještě zasáhne Černá smrt, respektive staronový hráč, který se pod černou kápí skrývá.

Podívejte se na upoutávku:

 

A epizodu plnou intrik, obav, ale i lásky sledujte ve čtvrtek od 19 hodin na www.hotelparadise.cz

Henrik a Christian se ostře pouští do ostatních

Christian s Henrikem budou na ostatní v Hotelu Paradise dost drsní!

Benjamin měl štěstí - má korunku

Hotel Paradise čeká korunkové párování. Pro koho bude osudové?

Jak se vám líbí Benjamin?

Morální kocovina vládne Hotelu Paradise. Ještěže přijde nový sexy fešák!

Mille se věnuje i boxu!

Nová soutěžící v Hotelu Paradise: Mille je pěkná divoška!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama