Kdo z Hotelu Paradise nejvíc chrápe? Budete se divit, je to Sandy!

Seniorská party pokračuje a bude to velká sranda! Mille, která je v Hotelu Paradise jenom chvíli, ukáže všem, že se ničeho nebojí, ani pivní štafety. Začít bát by se ale měla jiná dívka... Sledujte další epizodu Hotelu Paradise ve čtvrtek v 19 hodin!
Seznamte se - Sandy, nejvíce chrápající postava z Hotelu Paradise

Zábava na seniorské party je sice super, ale kolektiv rozhozený minulým párováním a odchodem Simone se přesto ne a ne stmelit. Navíc začnou jeden druhého podezřívat. Christian se oboří na Malene, že se domlouvá s Martinem. Jí zase naštve, že se se svým problémem svěřil Lauře, která mezi nimi bude fungovat jako pobočník.

Objeví se ale další problémy. Vztah Sandy a Martina je v troskách, jeden druhému nevěří. Laura už nemůže vystát svého současného partnera Thomase. A Henrik, který je v páru s nenáviděnou Nadiou, začne svýma domýšlivýma řečma štvát snad všechny. Ještě že Hotel Paradise čeká dlouhá, klidná noc.

I když ne pro každého bude klidná. Stěžovat si bude hlavně Christian, protože jeho současná partnerka, „barbína“ Sandy strašně chrápe. To by jeden neřekl, co?

Ledva se řešení „chrápací“ situace zklidní, jsou všichni vyslání na pokoje. Je jasné, že někdo půjde z kola ven. Kdo to bude? To se dozvíte ve čtvrtek v 19 hodin na www.hotelparadise.cz v další epizodě Hotelu Paradise.

Už teď se ale mrkněte na upoutávku:


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama