Kdo je nejvíc manipulativní pár z Hotelu Paradise? A kdo největší práskač?

Tahle epizoda Hotelu Paradise bude pořádně drsná: po nečekaném vyhazovu vyplavou na povrch nečekané skutečnosti, známé firmy budou útočit na ostatní soutěžící a ještě k tomu se budou přidělovat ne vždy zcela lichotivé přívlastky! Dívejte se ve čtvrtek od 19 hodin.
Benjamin, Henrik nebo Morten?

Hotel Paradise čeká další párování. Bodejť by také ne, vždyť je v Hotelu převaha kluků nad holkami, a to těžká! Hned tři „kusy“ jsou navíc,když přišli dva nováčci Kristoffer a Christoffer, který si nechává říkat Balslev.

Po jejich příchodu se opět zamíchaly páry na samotce neočekávaně skončil Henrik, Benjamin a Morten a pěkně se třesou, kdo z nich bude muset balit kufry. Nahoře se mezitím řeší novinka – štáb přikázal samotastatně holkám a samostatně klukům rozdělit mezi sebou přívlastky. Jak se podle vás kluci domluví, kdo z nich je nejmanipulativnější a kdo z nich nejhezčí? A jaké z dívek pasují na nejzábavnější, nejchytřejší a nejnudnější?

Jasné ale je, že volba přívlastků nebude jen tak. Podle jejich přidělení nakonec vzniknou nové páry. Takže kluci na samotce tušili správně, že jeden z nich vypadne…

Anketa

Kdo to podle vás bude?

hlasovat
hlasovat
hlasovat

Podívejte se na upoutávku:

 

Každopádně jeden z nich ukrývá tajemství, o němž neví nikdo jiný. A dokáže některým soutěžícím z Hotelu Paradise pěkně zkomplikovat život. Kdo tajemství ukrývá a koho se týká?

To uvidíte ve čtvrtek od 19 hodin v další epizodě Hotelu Paradise.

Nová posila do Hotelu Paradise

Dva noví borci v Hotelu Paradise. Dámy, těšte se!

Kdo nakonec ustoupí?

Domluví se Henrik s Nadiou, nebo oba opustí Hotel Paradise?

Natasha a Morten

Odvážný sex v Hotelu Paradise. To jste nečekali!

Kdo se skrývá za maskou Černé smrti?

Pro koho z Hotelu Paradise si nakonec přijde Černá smrt?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama