Hotel Paradise: Proč se Nathali tak strašně naštve na Christiana?

Poslední vyřazování a párování zanechalo Hotel Paradise ve zvláštním stavu. Rozházelo páry, které na sebe byly zvyklé, aby poté pospojovalo jednotlivce, kteří se k sobě vůbec nehodí. Na jednom pokoji se tak společně ocitli třeba Laura s Martinem nebo Nathali s Maltem a páry zkrátka nefungují.
Nathali se fakt naštve

Naštěstí přichází dopis, který tentokrát není ani bílý ani černý. Je zelený. A hned po jeho otevření je jasno. Na Hotel Paradise se chystá mexická party a soutěž v pojídání chilli.

Na tu se všichni docela těší – kromě Balsleva. Ten si totiž pikantnost místních papriček užil dosyta hned po svém příchodu. Ostatní se ale do hry pustí s vervou. Začínat se bude na nejjemnějších papričkách, pokračovat se bude ale až do nejpikantnější intenzity. Až na vrchol se samozřejmě nedostanou všichni, ale budou to nervy!

A po „práci“ přichází zábava, tedy mexická party. Alkohol poteče, jak už je v Hotelu Paradise zvykem, proudem, a tak se není čemu divit, že opět dojde na konfrontaci a dokonce i na slzy lítosti.

Podívejte se na upoutávku:

 

 

Kdo koho naštve? Kdo s kým už nechce mluvit? To se dozvíte v další epizodě Hotelu Paradise, v úterý v 19 hodin na www.hotelparadise.cz.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama