Další koruna pro někoho z Hotelu Paradise. Kdo ji dostane?

I když byly holky z příchodu dalšího soutěžícího Benjamina z počátku úplně „vedle“, žádná velká party se na počest jeho příchodu nekonala. Rozproudí zábavu alespoň Pandořina skříňka? Dívejte se na další epizodu Hotelu Paradise v úterý od 19 hodin!
Tihle tři budou mít poslední slovo o tom, kdo dostane korunu

Kluci si totiž nováčka Benjamina hned zabrali pro sebe a na holky se s večerní party úplně vykašlali! A ač holky dělaly, co mohly, aby jejich pozornost upoutaly, jaksi se jim to nezadařilo. Spát se šlo tedy brzo a jak se říká, s neklidným hormonem.

Možná právě proto se „do toho“ hned zrána vrhli Laura s Maltem. A Malte byl vůbec taky celý den v permanenci, jelikož samozřejmě nesmí zanedbat ani svoji skutečnou partnerku Nadiu. Však si to od ostatních v nastávající Pandořině skříňce pěkně vypije!

Anketa

Kdo se vám k Maltemu hodí víc?

hlasovat
hlasovat
 

Štáb ovšem Hotel Paradise nenechá vydechnout ani u oběda – nenechá je ani dojíst lasagne a už je tu další dopis. Soupěřit se bude o další korunu! Tentokrát budou muset nejlepšího adepta vybrat z kluků kluci a z holek holky. A komu nakonec koruna připadne, to rozhodnou ti, co již korunu mají – Henrik, Nathalie a Malte. Kdo ji nakonec získá? Nechte se překvapit!

Mrkněte na upoutáku:

Další epizodu Hotelu Paradise sledujte ve úterý v 19 hodin na www.hotelparadise.cz.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama