Bacha, do Hotelu Paradise přijde nová princezna!

Když se hned po ránu objeví ve věži další nová soutěžící, Nathalie, ostatní holky to zrovna s nadšením nepřijmou. A to ji ještě navíc ani neviděli. Tohle privilegium budou mít kluci a pro jejich partnerky to možná bude docela velké riziko! Dívejte se v úterý na další Hotel Paradise!
Seznamte se s Nathalie

Blondýnka Nathalie s loknami až pod zadek se klukům bude samozřejmě dost líbit. Protože jí moderátorka Rikke hned ze začátku vysvětlí, že když se jí povede kluky okouzlit a jeden z nich si ji zvolí za partnerku, nebude muset nocovat sama ve věži, bude se ještě o to víc snažit na kluky zapůsobit.

Rikke bude mít navíc pro kluky kromě nové dívky ještě jedno překvapení – ten, který si Nathalie vybere jako partnerku, dostane k ní zároveň i korunu. Aby také ne, vždyť Nathalie sama sebe stylizuje do role princezny a k princezně přece taková kurna patří. Nikdo sice neví, jaké konkrétně výhody z koruny budou plynout, ale že nějak budou, to je evidentní!

Anketa

Který z kluků opustí kvůli Nathalie svoji partnerku?

Na počest přivítání nové soutěžící „princezny“ Nathalie se večer bude konat party v maskách. Party to bude pěkně divoká. Nejenže se všichni pořádně „vyfiknou“ do pohádkových kostýmů, ale Henrik s Maltem dokonce předvedou nefalšovaný pánský striptýz. Bude sranda!

Bohužel, Henrik to už tradičně trošku přežene s alkoholem a ztropí poměrně nehezkou scénu Nadie a Sandy. Jakou? To uvidíte v dalí epizodě Hotelu Paradise v úterý od 19 hodin!

Podívejte se na upoutávku:


Laura, Mille a Sandy dostaly od ostatních nelichotivé přívlastky

Dramatické párování: Kdo vypadne z Hotelu Paradise (a vůbec to nebude čekat)?

Henrik si dělá v Hotelu Paradise zbytečně nepřátele

Proč štve všechny v Hotelu Paradise Henrik?

Mille se věnuje i boxu!

Nová soutěžící v Hotelu Paradise: Mille je pěkná divoška!

Která z nich se stane Miss Paradise?

Která z dívek se stane Miss Paradise 2014? A proč se pak všichni zhádají?


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama