Osudovou ztrátu dítěte natočil režisér podle vlastní bolestivé zkušenosti

V sobotu večer uvidíte Minnie Driver v dramatu Osudová ztráta. Drama vypovídá o ztrátě dítěte a o tom, jak odlišně se s ní mohou některé páry vyrovnávat. Nejsmutnější na tom je fakt, že režisér Sean Hanish snímek natočil ze své vlastní zkušenosti.
Osudová ztráta
Osudová ztráta

V sobotu večer uvidíte drama, které bolí už v samotném základu. Téma musí být odstrašující pro každého rodiče, protože Osudová ztráta pojednává o příběhu páru, jenž se musí vyrovnat se smrtí vlastního dítěte.

Hlavní roli zahrála dobře známá herečka Minnie Driver, jejího manžela ztvárnil Paul Adelstein, kterého můžete znát ze seriálu Skandál. Meggie a Aaron tvoří zamilovaný manželský pár a čekají spolu chlapečka. Na miminko se moc těší, připraví mu pokoj a Meggiina matka uspořádá oslavu. V devátém měsíci těhotenství dítěti přestane bít srdíčko. Meggie odmítne císařský řez a dítě porodí. Rodina uspořádá pohřeb, na který přijdou jejich blízcí i Meggiina nejlepší kamarádka Trish, která je těhotná... Meggie si s Aaronem přestávají rozumět, oba jsou ze ztráty zničení. Meggie je uzavřená do sebe a Aaron podlehne své kolegyni Daně.

Jejich příběh však rozhodně není u konce, ačkoliv si oba dva aktéři myslí, že těžkou životní kapitolu uzavřeli.

Osudová ztráta s Minnie Driver
Osudová ztráta s Minnie Driver

Příběh podle pravdivé události

Proč se rozhodl  režisér Sean Hannish natočit tak bolestivý příběh? Jak už jsme vás na začátku článku informovali, byl to právě on a jeho manželka, kteří si podobným peklem prošli. "Myslím, že je to věc, o které se ve společnosti nemluví. Nemá to být jen snímek o tom, jak je hrozné, když vám zemře dítě, ale také o tom, jak rozdílně se lidé se ztrátou vypořádávají," vysvětlil na americké premiéře. V moment, kdy se dozvěděl, že jeho manželka potratila, byl zrovna na návštěvě u rodiny topmodelky Cindy Crowford, která to na zmíněné premiéře potvrdila.

Ačkoliv je téma opravdu náročné, Minnie Driver novinářům na červeném koberci vysvětlila, že i přesto se na place hodně nasmáli. "Možná je to přirozené, jak ze sebe setřást obrovskou tíhu, ale my jsme se skutečně smáli tak, že nám tekly slzy," vysvětluje herečka.

Podívejte se na drsný snímek Osudová ztráta s pozitivním koncem tuto sobotu ve 20.15 na Prima LOVE.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama