Zoufalé manželky se vracejí na scénu! Prima LOVE je uvede v březnu

Čtyři zoufalé manželky ze zdánlivě dokonalého předměstí odhalují tajuplné záhady i mrazivé zločiny v legendárním komediálně-dramatickém seriálu. V hlavních rolí Eva Longoria, Teri Hatcherová nebo Felicity Hoffmanová. Na obrazovkách Prima LOVE je uvidíte od 13. března.
Zoufalé manželky
Zoufalé manželky
FTV Prima

reklama

Jejich životy jsou jako soap opera se špetkou Americké krásy a Městečka Twin Peaks! A navíc se musejí potýkat s vlastními problémy! Nenechte si ujít pozvání do Wisteria Lane, kde se za každými dveřmi ukrývají nečekaná a šokující překvapení.

Zoufalky jako fenomén

Americký komediálně-dramatický mysteriózní seriál byl poprvé uveden na televizní obrazovky v říjnu 2003. Postupně vzniklo osm sérií a celkem 180 epizod. Zoufalé manželky se mezitím staly jedním z nejúspěšnějších a nejsledovanějších seriálů. V průběhu let získaly sedm prestižních cen Emmy. A dnes? Dnes jsou Zoufalé manželky považovány za jeden z klasických televizních seriálových hitů. Kromě toho drží rekord v nejvyšším počtu odvysílaných epizod mezi seriály s výhradně ženským obsazením v hlavních rolích.

Zápletka Zoufalých manželek je volně inspirována Američankou, která zabila své děti
Autor: FTV Prima Zápletka Zoufalých manželek je volně inspirována Američankou, která zabila své děti

Takzvané Zoufalky žijí na fiktivní ulici fiktivního předměstí Fairview, které se nachází ve fiktivním americkém Eagle State.

Příběh seriálu se odehrává v rozmezí patnácti let v životech hlavních hrdinek – od roku 2004 do roku 2008 a následně od roku 2013 do roku 2019. Během vyprávění dochází ke skoku v čase o pět let dopředu a nechybí ani pohledy do minulosti i budoucnosti – do osmdesátých let 20. století a do období po roce 2020.

Teri Hatcherová, Felicity Huffmanová a Eva Longoria se jako jediné z celého hereckého obsazení Zoufalých manželek objevují ve všech epizodách seriálu
Autor: FTV Prima Teri Hatcherová, Felicity Huffmanová a Eva Longoria se jako jediné z celého hereckého obsazení Zoufalých manželek objevují ve všech epizodách seriálu

Za příběhem Zoufalých manželek stojí sebevražda jedné z nich

Zoufalé manželky jsou věhlasný americký komediálně-dramatický seriál s prvky soap opery a špetkou Americké krásy i Městečka Twin Peaks. Vítejte ve Wisteria Lane! Idylické předměstí je dokonalým místem pro šťastný a spokojený život. Ale jenom dokud nezaklepete na dveře a nenakouknete do životů místních obyvatel. Za dokonalou fasádou se ukrývají mrazivé záhady, nečekaná a šokující překvapení, a dokonce i ohavné zločiny.

Herečky se díky seriálu Zoufalé manželky staly světovými hvězdami
Autor: FTV Prima Herečky se díky seriálu Zoufalé manželky staly světovými hvězdami

Ty začínají postupně vyplouvat na povrch, když jedna zdánlivě dokonalá manželka v zoufalství spáchá sebevraždu, protože má strach, že se všichni dozvědí o temném tajemství její rodiny. Kamarádky Susan (Teri Hatcherová), Lynette (Felicity Huffmanová), Bree (Marcia Crossová) a Gabrielle (Eva Longoria) se snaží zjistit, co se opravdu stalo. Přitom se musejí potýkat s vlastními problémy. Během osmi sérií s nimi prožijeme patnáct let jejich životů. A možná to nakonec dobře dopadne.

reklama

reklama