Zapoj se do naší květnové výzvy a Rozdávej lásku!

Každý rok obvykle zveme všechny fanoušky a diváky Prima LOVE na 1. máje do pražských Havlíčkových sadů k oslavě lásky a ke dni plnému rozmazlování – to je tradiční Dermacol LOVE DAY. Bohužel, už druhý rok se kvůli epidemické situaci nemůžeme sejít, a tak jsme si pro vás alespoň připravili na celý květen výzvu Rozdávej lásku!
Rozdávej lásku
Rozdávej lásku
FTV Prima

reklama

Na instagramovém profilu Prima LOVE najdete každý týden v pondělí nové kolo štěstí, na kterém si vytočíte jednoduchý úkol, kterým uděláte radost někomu blízkému nebo třeba i sobě.

Při plnění úkolu se natočíte či vyfotíte, vše nasdílíte na Instagram s označením @primalovetv a #loveday a v příspěvku navíc označíte další přátele, které do výzvy nominujete. Navíc můžete vyhrát dárkový balíček a ty nejlepší příspěvky se objeví dokonce ve speciálním pořadu, který v červnu uvidíte na Prima LOVE!

Pokud ještě přemýšlíte, jak se zapojit, podívejte se na to, jak výzvu odstartoval Petr Vágner s Evou Perkausovou!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prima LOVE - Rozdávej lásku

Autory příspěvků, kteří vyhrají balíček nebo budou vybráni do pořadu, oslovíme přímo na Instagramu.

reklama

reklama