Zákulisí seriálu Everwood: Kterou postavu jste viděli nejčastěji?

Na seriálu Everwood mnozí z nás vyrůstali. Příběh špičkového lékaře a vdovce v jednom, který se společně s dětmi odebral na konec světa kvůli novému životu, můžete sledovat každý den po 15. hodině na Prima LOVE. A teď pro vás máme zajímavosti z tohoto seriálu.
Seriál Everwood vykrystalizoval hollywoodské herce a herečky
Seriál Everwood vykrystalizoval hollywoodské herce a herečky
Warner Bros

reklama

Everwood je městečko v americkém Coloradu blízko známých Skalistých hor, které můžete znát i díky kanadskému seriálu Ranč Heartland.

Hlavní postavou seriálu je lékař Brown, velký a slavný doktor Brown, v jehož ordinaci si podávali dveře nejslavnější a nejvlivnější lidé státu. Neurochirurg však svůj život změnil o stoosmdesát stupňů ve chvíli, kdy mu zemřela žena a matka jeho dvou dětí. A tak se Brown společně s náctiletým synem a malou dcerou přestěhoval na konec světa.

Rodinný seriál Everwood je americký fenomén
Autor: Warner Bros Rodinný seriál Everwood je americký fenomén

VÍCE SE O SERIÁLU EVERWOOD DOZVÍTE TADY

Marně si obyvatelé městečka lámou hlavu, co mezi ně onu světovou kapacitu přivedlo. Důvody tátova rozhodnutí neznají ostatně ani jeho nejbližší: dospívající Ephram a malá Delia. Je jim jasné jen jedno: od nynějška musí zapomenout na celý svůj dosavadní život a musí se pokusit přijmout za svůj domov Everwood…

Co nevíte o Everwoodu?

Jelikož se netušilo, jestli bude prodloužení seriálu, tak se během čtvrté série natočily dva různé konce. Jeden pro pokračování seriálu a druhý pro případné ukončení.

Představitel hlavní postavy byl jediný herec, který se objevil ve všech epizodách seriálu. Gregory Smith nebyl na kameře pouze v posledním dílu 3. série a Emily VanCamp se neobjevila pouze v epizodě s názvem "The Land of Confusion".

Emily VanCamp, představitelka Amy, a Chris Pratt, představitel Brighta, kteří hráli sourozence v Everwoodu se do sebe během natáčení zamilovali.

Emily Van Camp a Chriss Pratt se do sebe při natáčení Everwoodu zamilovali
Autor: archiv Prima Emily Van Camp a Chriss Pratt se do sebe při natáčení Everwoodu zamilovali

Brightovo celé jméno zní Harold Brighton Abbott.

Brownovic adresa v Everwoodu je 2719 Deerborn.

Herečka Brenda Strong (Julia Brown) vystupuje především ve flashbaccích a snových sekvencích. Podobně dopadla její postava i v seriálu Zoufalé manželky.

Na popud internetových diskuzí fanoušků, které během prvních dvou serií zaujala možnost romantického vztahu mezi Andym a Ninou, si Nina v dile "Sacrifice" (3. série) uvědomí, že miluje Andyho.

Postava Andyho Browna se podle časopisu TV Guide umístila na 43. místě v anketě "50 nejlepších televizních otců všech dob".

Sledujte Everwood na Prima LOVE každý den po 15. hodině.

reklama

reklama