Začátek února bude ve znamení Rosamundy Pilcher na Prima LOVE

První pracovní týden v únoru budete sledovat na Prima LOVE další romantické příběhy od Rosumundy Pilcher. Vybrali jsme pro vás to nejlepší z romantických filmů, které budete mít možnost vidět na Prima LOVE.
Rosamunde Pilcher: Plachetnice lásky  1
Rosamunde Pilcher: Plachetnice lásky 1

reklama

Únorové počasí je dost strastiplné samo o sobě, a proto je potřeba si ho něčím zpříjemnit. Každý večer se můžete spolehnout na Prima LOVE, kde můžete sledovat příběhy plné lásky a krásné přírody. Takové jsou přece životy hrdinů a hrdinek románů Rosamunde Pilcher.

Rosamunde Pilcher vás celý týden na Prima LOVE provede zajímavými životními osudy. Jak se s nimi poperou hlavní postavy? To uvidíte od pondělí do pátku ve 20.00 na Prima LOVE.

Rosamunde Pilcher: Plachetnice lásky

Anne připravuje svou svatbu s Roderickem, ale po pěti letech se najednou vrací Clark, kterého milovala. Ten je odhodlaný získat ženu zpět, a proto se snaží dokázat Roderickovy nečestné úmysly.

Plachetnici lásky uvidíte v pondělí po osmé hodině na Prima LOVE.

Rosamunde Pilcher: Zmatená láska
Autor: archiv Prima Rosamunde Pilcher: Zmatená láska

Rosamunde Pilcher: Královna noci

Lilly začíná žít na anglickém venkově. Netuší, že tento domov jí přinese i novou lásku, která ovšem není bez překážek...

Královnu noci uvidíte na Prima LOVE v úterý ve 20.00.

Rosamunde Pilcher: Pouto lásky

Christine přijíždí za svou tetou Holly a potkává zde svého bývalého přítele Tima, který ji stále miluje. Navíc se seznámí s Jonathanem, který se o ni také uchází.

Pouto lásky na Prima LOVE můžete sledovat už ve středu večer.

Rosamunde Pilcher: Tak blízko nebi

Láska bývá slepá, což pozná i Anne, která bezmezně věří svému muži, ale jen do chvíle, než jí pomůže otevřít oči její dřívější láska Rodney…

Další příběh z dílny Rosamunde Pilcher můžete vidět ve čtvrtek ve 20.00 na Prima LOVE.

Rosamunde Pilcher: Rodný statek

Mladá zahradní architektka Vivian se po letech vrací do Cornwallu, kde její otec pracuje jako správce statku lorda Ravenshursta, jehož staršího syna Sama dříve milovala. Je tu ale ještě jeho druhý syn Taylor…

Rodný statek uvidíte v pátek ve 20.00 na Prima LOVE.

reklama

reklama