Začalo nejoblíbenejší období hvězdy Myšlenek zločince! Podívejte se na úchylné fotky!

Matthew Grey Gubler, představitel dr. Reida, má rád podivnosti. Jeho umělecká díla jsou podivná, jeho dům vypadá jako vstřižený z hororu a on sám si libuje v kostýmech tak moc, že se člověk začne ošívat, kdykoliv vidí jeho Instagram. Podívejte se na jeho libůstku zblízka.
Myšlenky zločince XI (4) - upoutávka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co uvidíte v pondělí večer na Prima LOVE?

Během pondělního večera vás čeká společné odhalování kriminálního zločinu.

Agenti speciálního týmu FBI odlétají do Las Vegas, kde došlo ke třem brutálním vraždám, které jsou shodné s vraždami před šesti lety. Tenkrát se pachatele nepodařilo odhalit…

Více uvidíte už v pondělí ve 20.15 na Prima LOVE v Myšlenkách zločince.

Matthew Grey Gubler a jeho milovaný Halloween

Matthew je zkrátka milovník všeho strašidelného a podivného, což dokazuje pravidelně svými malůvkami, které si následně jeho fanoušci nechávají vytetovat všude možně po těle. Matthew kromě herectví už také režiruje, takže vás nemůže překvapit ani to, že má na profesním triku ten nejděsivější díl Myšlenek zločince (Mr. Scratch).

10 VĚCÍ, KTERÉ NEVÍTE O SEX DR. REIDOVI

Matthew Grey Gubler vybírá dýně
Matthew Grey Gubler vybírá dýně

Už v březnu začal odpočítávat dny do amerického svátku mrtvých. Halloween je jeho nejoblíbenější období v roce a na jeho vlastním Instagramu je to znát. Matthew si rád dělá legraci sám ze sebe a rozhodně se nebojí vtipných snímků, kde by shodil sám sebe a svou podivínskou zálibou v Halloweenu, která s největší pravděpodobností přerůstá veškeré meze.

6 HLÁŠEK, KTERÉ VYSTIHUJí DR. REIDA

Podívejte se na jeho vtipné momentky.

Reklama
Reklama