Vraťte mi mé dítě uvidíte v sobotu na LOVE!

Někdy si přijete aby vaše dítě na chvíli zmizelo. To se děje i těm nejlepším matkám. Podívejte se na thriller Vraťte mi mé dítě v sobotu na Prima LOVE, kdy se takové přání stalo skutečností.
Vraťte mi mé dítě - upoutávka

Jennifer porodila v 16 letech dceru Zoe, ale otec dítěte od nich utekl a Jennifer považuje dceru za zdroj veškerého neštěstí. Nejradši by byla, kdyby dítě zmizelo. To se jí má brzo splnit, ale pak už bude pozdě na lítost...

Nedomyšlené rozhodnutí

Jennifer a Randy se rozhodli mít dítě, i když je Jennifer teprve 16 let. Randy ale hned po porodu utekl a Jennifer pomáhají jen její matka Alicia s přítelem. Několik měsíců po porodu Jennifer lituje svého rozhodnutí a radši by žádnou dceru neměla. Jednou večer dokonce odejde na večírek, kde se opije, a narazí tam na Randyho. Jennifer mu věřila, že po nocích pracuje, ale nyní vidí, že je to celé jinak. Vrací se celá rozrušená domů a tam se navíc pohádá se svojí matkou, která ji tvrdě odsoudila za to, že šla na párty.

Následujícího dne je tedy Jennifer ráda, když se chce Randy více zapojit do života Zoe. Randy to sdělil Jennifer v parku a pak jí donesl i květiny. Jenže poté, co se s Randym rozloučili, Jennifer zjistila, že Zoe zmizela z kočárku.

Policie začala okamžitě vyšetřovat. Všichni prošli výslechem a někoho samozřejmě napadlo, že se takto Jennifer chtěla zbavit dcery, kterou nemilovala. Jennifer si však při zmizení dcery uvědomila, jak moc ji miluje. Vystoupila dokonce v televizi a vyzvala únosce, aby jí dceru vrátil. Případ vyšetřuje detektivka Hendersonová, která nejprve vypadá velmi tvrdě, ale pak s Jennifer naváže určitý vztah. V jednu chvíli je dokonce nalezeno mrtvé miminko a Jennifer se bojí, že je to Zoe, ale nakonec jde o jiný případ.

Sledujte americký thriller Vraťte mi mé dítě na Prima LOVE už tuto sobotu ve 20.15.
 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama