V sobotu zažijete na LOVE Bezesné noci

Když se touha po výhře mění v psychopatické jednání, je čas z takových spárů uniknout. Sledujte příběh hlavní postavy, která je přepadena ve vlastním domě a rozhodne se najmout si trenéra na sebeobranu.
Bezesné noci
Bezesné noci

reklama

Arden byla přepadena ve vlastním domě. To ji přimělo začít s kurzem sebeobrany. Její instruktor je jí však doslova posedlý a používá velmi netradiční metody tréninku. Neštítí se dokonce ani vraždy...

Bezesné noci oběti přepadení

Arden Walshová žije po rozvodu s asi osmiletou dcerou Emmou sama. Pracuje jako dendroložka v L. A. a její práce ji velmi baví. Jedné noci však do jejich domu vleze maskovaný zloděj, který Arden navíc spoutá a ponechá ji svému osudu. Vyděšenou Arden ráno najde neméně vyděšená Emma. Policie zaznamenala sérii vloupání v okolí, ale zatím nikoho nevypátrala. Arden nepatří mezi ženy bojovnice, s manželem jim to neklapalo, protože on měl představu, že manželství je jeden velký boj o cokoliv. To mírná Arden nesnesla. Její sestra Gwen, forenzní policistka, jí doporučuje, aby začala chodit na nějaký kurz sebeobrany, a tím získala větší jistotu.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Bezesné noci - upoutávka

Arden má totiž stále pocit, že ji někdo z tmavé zahrady sleduje. Společně vyberou kurzy u Logana Chase, sympatického mladého trenéra. Jeho metody jsou však poněkud netradiční. Hned v úvodu připraví Arden pernou chvilku, ale protože ji přesvědčí, že to je přesně ten pravý způsob, jak se později ubránit, Arden začne docházet. Trénuje a je stále lepší. Mezi Arden a Loganem to docela jiskří, a tak si svěří i detaily ze soukromého života. Logan je vdovec. Jeho žena zemřela, když byli přepadeni a on málem vykrvácel. Přežil a od té doby dělá vše pro to, aby se něco podobného už nikomu jinému nestalo.

Bezesné noci uvidíte na Prima LOVE ve 20.15 již tuto sobotu.

reklama

reklama