V sobotu si užijete napínavý thriller Uteč, nebo zemřeš

Sobota na Prima LOVE bude hodně napínavá. K takové atmosféře vám dopomůže thriller Uteč, nebo zemřeš, ve 20.00 na Prima LOVE. Na co se můžete těšit?
Uteč, nebo zemřeš - upoutávka
Uteč, nebo zemřeš - upoutávka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Už v sobotu uvidíte napínavý americký thriller, který vás od začátku rozhodně nenechá na pohybách, že vás čekají dvě hodiny opravdu zajímavé podívané.

Uteč, nebo zemřeš

Lucy a Greg jedou na partnerský pobyt Druhá šance, ke kterému je přemluvili jejich přátelé James a Serena. Na odlehlém místě je luxusní dům, Lucy však přijde zvláštní, že je zde ostraha, odeberou jim při vstupu vzorek krve a jsou zde rušičky telefonů. Gregovi se místo líbí, chce se pokusit zachránit jejich manželství, přestože tomu už Lucy nevěří. U večeře se sejdou s dalším párem, Russem a Irou, a majitelem resortu Alexem Kozlovem. Všechny páry musejí u večeře odevzdat své doklady. Greg s Lucy mají hned ráno sezení s Alexem Kozlovem, při kterém se pohádají.

Uteč, nebo zemřeš - upoutávka
Uteč, nebo zemřeš - upoutávka

Když se jdou projít lesem, tak Lucy někdo strčí z kopce. Lucy je přesvědčená, že ji chce někdo zabít. Greg se naštve, protože si je jistý, že si vymýšlí, aby mohli odjet pryč a vzdali snahu o udržení jejich manželství. Ira poví Lucy, že je také někdo sleduje a necítí se tu bezpečně. Druhý den ráno zde Russ ani Ira nejsou a Kozlov tvrdí, že odjeli. Večer, když se chtějí dostat do pokojového sejfu, tak nejde otevřít a oba dva omdlí. Druhý den ráno sejf funguje. Greg najde u Lucy v kabelce žádost o rozvod, a tak chce okamžitě odjet. Kozlov mu přislíbí automobil, ale na kameře uvidí, jak nechává odpojit baterii. Večer se Lucy s Gregem rozhodnout ukrást auto a ujet...

Sledujte americký thriller Uteč, nebo zemřeš. Prima LOVE v sobotu ve 20.00.

Reklama
Reklama