V sobotu si na LOVE užijete thriller Pronásledované a seriál Chirurgové

Sobotní večer na Prima LOVE vás rozhodně nezklame, užijete si drama nejen v hlavním vysílacím čase, ale i v následujícím seriálu. Na co se můžete těšit?
Pronásledovaná - upoutávka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sobotní večer je na Prima LOVE vždy o nebezpečí a thrillerech, u kterých si můžete oddechnout během víkendu.

Ve 20.15 na vás čeká thriller Pronásledované. Thriller pojednává o domácím násilí a rozebírá i skutečnost, jak vlastně uniknout ze světa násilníka. Stephanie žije s násilnickým manželem. Má strach, že se jeho agresivita obrátí i proti dceři, proto raději jednoho dne obě zmizí a začnou žít pod novou identitou. Muž však po deseti letech zjistí, že jsou naživu, a chce je zpět…

Pronásledovaná
Pronásledovaná

11. řada Chirurgů a okamžitá operace doktorky

Hned poté, ve 22.10, se můžete těšit na jeden z nejúspěšnějších seriálů vůbec. Chirurgové už natáčejí 14. řadu. Na Prima LOVE se můžete těšit v sobotu večer na 11. řadu.

Co se bude ve 13. epizodě dít? Zákrok doktorky Hermanové už se blíží a ona se společně s Arizonou snaží splnit všechny operace, které jim před svou smrtí naplánovala. Bailey je požádá, zda by nemohly operovat její bývalou pacientku, která čeká dítě s nádorem, ale Hermanová ji odmítne. Amelia začne přednášet pro své kolegy o svém plánu, jak vyoperovat nádor Hermanové. Současně o sobě však začíná pochybovat, protože si myslí, že Derek by byl lepší. Dr. Hermanové začne nádor tlačit na optický nerv, což zhorší její vidění, a Amelia je nucena operovat okamžitě.

Sleudjte v sobotu večer Primu LOVE.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama