V jakých filmech můžete vidět Matthew Grey Gublera z Myšlenek zločince?

Matthew Grey Gubler začal už zamlada hrát v oblíbeném americkém seriálu Myšlenky zločince. Tolik filmových rolí tedy příliš nestihl, ale i přesto se na něj můžete podívat i ve filmech. A dva z nich jsou dokonce kultovní!
Myšlenky zločince XI (14) - upoutávka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co uvidíte v pondělním dílu Myšlenek zločince?

Speciální jednotku BAU čeká pořádná výzva. Pokud správně vyprofilují únosce děvčat, mohou jednu oběť zachránit. Je totiž stále naživu. Bude to chtít ale správné úsudky a pořádně pevné nervy.

Gině se podařilo utéci od násilnického věznitele a přivést do domu policii, aby pomohla její vězněné kamarádce. Pachatel je však na útěku a má u sebe ještě jednu dívku…

Sledujte Myšlenky zločince na Prima LOVE v pondělí ve 20.15!

Matthew Grey Gubbler a Anderson

Třináct let natáčení Myšlenek zločince nedalo herci z tohoto seriálu příliš prostoru k tomu, aby si vybudoval filmovou kariéru. Přece jen k několika filmovým rolím u představitele dr. Spencera Reida naštestí došlo. I když ho v rámci jeho začátku málem svedla kariéra modela. Gubler se modelingu lehce věnoval už na střední škole, když nastoupil na newyorskou uměleckou vysokou školu, dostal se do jedné z nejlepších modelingových agentur na světě DNA. Budoucí herec se stal během několika měsíců oblíbenou mužskou tváří pro různé módní kampaně.

Život pod vodou
Život pod vodou

V roce 2004 si ale jako student domluvil stáž u slavného režiséra Wese Andersona, jelikož se chtěl věnovat vždy režírování a psaní scénářů. Wes Anderson ho ale pobídl k tomu, aby si vyzkoušel herecký casting – povedlo se a vy můžete Gublera vidět ve snímku Život pod vodou.

500 dní se Summer

Matthew Grey Gubler má za sebou ale roli i v kultovní romantické komedii, která se netají tím, že se ve snímku rozhodně nejedná o lovestory. Zde si po boku talentovaného Josepha -Gordon Levitta a Zooey Deschanel zahrál kamaráda hlavní postavy. Ten radí hlavnímu hrdinovi v problémech lásky, ačkoliv sám tolik zkušeností nemá. Nezkušenost je ale vyvážená štestím – Gubblerova postava totiž našla lásku už v raném věku a stále jim to klape. Ve filmu se tak můžete doslechnout i krásné romantické věty z úst Matthew Grey Gublera o tom, jaká by byla jeho dívka snů.

500 dní se Summer se Zoeey Deschanel
500 dní se Summer se Zoeey Deschanel

Rok před 500 dní se Summer si zahrál i ve snímcích How to be a serial killer a The Great Buck Horward. V roce 2014 jste ho mohli vidět ve snímku o zombies Life after Beth.

Sledujte Myšlenky zločince uvidíte ve 20.15 na Prima LOVE každé pondělí.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama