Terapie strachem: Když psycholožka potřebuje psycholožku

Co uvidíte v sobotu večer na Primě? Kanadský thriller s názvem Terapie strachem vám nažene husí kůži a línou sobotu promění v adrenalinovou.
Terapie strachu JP
Terapie strachu JP

reklama

Co uvidíte v neděli večer?

Na Prima LOVE vás čeká další zajímavý sobotní večer plný napětí. Na co se můžete těšit?

Kanadský film Terapie strachem vypráví příběh ženy, která se dostane do rukou psycholožky. Jenže to vypadá, že ona sama potřebuje psychologickou pomoc. Jak z takového problému ven?

Módní návrhářka Emily Edmunds (Deanna Russo) si na svůj život nemohla stěžovat. Měla skvělou práci a chodila s dokonalým mužem Markem (Jeff Geddis), kterého si měla co nevidět brát. Jenže pak došlo k strašné tragédii. Mark zahynul během havárie letadla a Emily se z toho zhroutila. Emily se s tím nedokázala vyrovnat, a dokonce se pokusila vzít si život. Proto skončila v psychiatrické léčebně v péči doktorky Thorne (Lauren Holly). Nejdříve je vděčná, že se má na koho obrátit. Ale doktorka jí věnuje tolik pozornosti, až to hraničí s posedlostí. Emily se začne bát, že její psychiatrička sama potřebuje odbornou pomoc.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Terapie strachu - upoutávka

Hlavní hvězdu jste viděli už v mnoha seriálech

Deanna Russo, která se představuje v roli módní návrhářky, se ve svých osmatřiceti letech objevila už ve všech možných amerických seriálech. Ačkoliv se jí zatím hlavní role v oblíbených televizních seriálech či snímcích, které se promítají v kinech, vyhýbají, hrála vedlejší role v těch nejslavnějších seriálech, jako je Super drbna, CSI: New York, Námořní vyšetřovací služba a Jak jsem poznal vaši matku.

Snímek Terapie strachem uvidíte už tuto sobotu ve 20.15 na Prima LOVE.

reklama

reklama