Terapie strachem: když psycholožka potřebuje psycholožku

Co uvidíte v sobotu večer na Primě? Kanadský thriller s názvem Terapie strachem.
Terapie strachu - upoutávka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co uvidíte v sobotu večer?

Na Prima LOVE vás čeká další zajímavý sobotní večer plný napětí. Na co se můžete těšit?

Kanadský film Terapie strachem vypráví o příběhu ženy, která se dostane do rukou psycholožky. Jenže to vypadá, že ona sama potřebuje psychologickou pomoc. Jak z takového problému ven?

Módní návrhářka Emily Edmunds (Deanna Russo) si na svůj život nemohla stěžovat. Měla skvělou práci a chodila s dokonalým mužem Markem (Jeff Geddis), kterého si měla co nevidět brát. Jenže pak došlo k strašné tragédii. Mark zahynul během havárie letadla a Emily se z toho zhroutila. Emily se s tím nedokáže vyrovnat, a dokonce se pokusila vzít si život. Proto skončila v psychiatrické léčebně v péči doktorky Thorne (Lauren Holly). Nejdříve je vděčná, že se má na koho obrátit. Ale doktorka jí věnuje tolik pozornosti, až to hraničí s posedlostí. Emily se začne bát, že její psychiatrička sama potřebuje odbornou pomoc.

Terapie strachu - upoutávka
Terapie strachu - upoutávka

Hlavní hvězdu jste viděli už v mnoha seriálech

Deanna Russo, která se představuje v roli módní návrhářky, se ve svých osmatřiceti letech objevila už ve všech možných amerických seriálech. Ačkoliv se jí zatím hlavní role v oblíbených televizních seriálech či snímcích, které vycházejí v kinech, vyhýbají, hrála vedlejší role v těch nejslavnějších seriálech, jako je Super drbna, CSI: New York, Námořní vyšetřovací služba a Jak jsem poznal vaši matku.

Snímek Terapie strachem uvidíte už tuto neděli ve 20.15 na Prima LOVE.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama