Stejně rád pobavím jednoho člověka jako miliony, tvrdí o herectví hvězda z Myšlenek zločince

Hraní miluji, tvrdí Matthew Grey Gubler a jeho práce na Myšlenkách zločince je pro něj hlavně zábavou. Co říká Matthew o svém prvním natáčecím dni?
Myšlenky zločince XI (15) - upoutávka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co uvidíte na Prima LOVE už toto pondělí?

Speciální jednotku BAU čeká další pracovní výzva. Tentokrát budou vyšetřovat vraždy v Los Angeles. Protože v Los Angeles začal neznámý pachatel vraždit osamělé ženy a speciální tým FBI je požádán o pomoc…

Jak to všechno dopadne, uvidíte na Prima LOVE toto pondělí ve 20.15.

Hraní a Matthew Grey Gubler

Když se představitele dr. Spencera Reida zeptáte, co pro něj vlastně znamená seriál Myšlenky zločince, usměje se. Na Myšlenky zločince, které už natáčí třináctým rokem, má herec vzpomínky jen kladné. "Přirovnal bych to k rodině. Trávíme spolu opravdu přes rok hodně času, natáčíme deset měsíců v kuse. Pro mě je to pocta hrát v tomto seriálu. Miluju, když můžu zabavit lidi. A je mi jedno, jestli bavím jednoho člověka nebo miliony. A to, že tuhle show můžu dělat už tak dlouho, je pro mě úžasné," tvrdí herec, který měl zpočátku nakročeno k režírování. Profese herce byla pro tehdejšího absolventa filmové univerzity v podstatě náhoda.

CO SE V ŽIVOTĚ MATTHEW GREY GUBLERA ZVRTLO? PODÍVEJTE SE NA LOVE

V JAKÝCH FILMECH MŮŽETE VIDĚT HVĚZDU MYŠLENEK ZLOČINCE?

Myšlenky zločince - 6 hlášek Dr. Reida - Obrázek 2
Myšlenky zločince - 6 hlášek Dr. Reida - Obrázek 2
CBS

A když se ho zeptáte na to, jak by poradil sám sobě před třinácti lety, když nastupoval do seriálu Myšlenky zločince, dá vám usměvavý herec jednoznačnou odpověď.

"Nedával bych si žádnou radu. Pro mě je ta práce opravdu zábavou. Kdykoliv hraju, tak se cítím jako odlišný člověk. Vždycky jsem miloval hraní, o to divnější je, že jsem miloval i herecké konkurzy, které většina herců nesnáší," směje se Matthew Grey Gubler.

Herce uvidíte na Prima LOVE už toto pondělí ve 20.15!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama