Sherlock Holmes s Lucy Liu sledovali americké zatmění slunce!

Přes natáčení seriálu nejede vlak. To vědí moc dobře i herci Johnny Lee Miller a Lucy Liu, kteří společně hrají už několik let v seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté. 21. srpna měli Američané možnost vidět zatmění slunce. Jak to vypadalo na place seriálu?
Sherlock Holmes: Jak prosté IV (1) - upoutávka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co uvidíte ve středečním dílu Sherlocka Holmese?

Sherlock Holmes: Jak prosté oplývá hlavním hrdinou, s kterým rozhodně není snadné vyjít. Jenom dr. Watsonová s ním dokáže zacházet tak, že ji zcela respektuje. Jenže ta bude mít momentálně dost velké problémy nejen s Sherlockem, ale i sama se sebou.

Co vás čeká už tuto středu v dalším dílu Sherlocka Holmese? Sherlock čelí následkům svého jednání. Hrozí mu vězení za napadení svého bývalého drogového dealera. A v ohrožení není jen jeho kariéra, ale i kariéra Joan…

Podívejte se na další díl už tuto středu ve 20.15 na Prima LOVE.

NA CO SE ROZHODNĚ NIKDY NESMÍTE ZEPTAT LUCY LIU? PŘEČTĚTE SI TO NA PRIMA LOVE.

Zatmění slunce během natáčení Sherlocka Holmese

Natáčení seriálu rozhodně patří mezi jedny z finančně nejnáročnějších investic každého televizního kanálu. Seriál a jeho zákulisí tak musí šlapat jako švýcarské hodinky. Každý ví, co má dělat, všechno musí být včas připraveno. A rozhodně se nepolevuje ani ve chvíli, kdy se všichni připravují na kouzelné momenty. Tak jako 21. srpna, kdy celé Spojené státy americké žily astronomickým jevem zvaným zatmění slunce.

Celý štáb ze seriálu sleduje zatmění slunce, to zachytila Lucy Liu
Celý štáb ze seriálu sleduje zatmění slunce, to zachytila Lucy Liu
Instagram.com

Média sice hlásila, že některá americká městečka na západě Ameriky se na takový úkaz připravovala klidně celý měsíc, a taky New York nikdy nespí a rozhodně se nefláká. Seriálový štáb Sherlocka Holmese se ale na chvíli zastavil a prohlížel si přes speciální brýle (na rozdíl od hlavy státu Donalda Trumpa) obrys slunce.

Lucy Liu a Johnny Lee Miller tyto momenty zachytili na svoje instagramové profily. Ano, i v New Yorku se na pár momentů svět zastavil.

Sledujte Sherlocka Holmese: Jak prosté každou středu ve 20.15 na Prima LOVE.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama