Sexy Shemar Moore se vrací do 12 řady Myšlenek zločince

Shemar Moore odešel v roce 2016 po několika letech ze seriálu Myšlenek zločince. Do oblíbeného televizního formátu ale ještě teď přichází hostovat, čímž udělá radost nejen svým fanouškům, ale i bývalým kolegům. Podívejte se s námi do zákulisí.
Myšlenky zločince XI (7) - upoutávka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co uvidíte v pondělních Myšlenkách zločince?

Dcera agenta Rossiho přijde za otcem s tím, že odhalila zmizení pěti dívek z kampusů různých univerzit. Speciální tým FBI začne zjišťovat podrobnosti a záhy musí dát Joy za pravdu, že se jedná o únosy…

Podívejte se v pondělí na oblíbený seriál ve 20.15 na Prima LOVE!

Derek Morgan hostuje v Myšlenkách zločince

Představitel Dereka Morgana, Shemar Moore, sice odešel ze seriálu v roce 2016, ale na rozdíl od jeho kolegy to bylo v dobrém. A jelikož jeho postavu nečekala smrt, tak je dokonce možné, aby se Derek Morgan vracel na "místo činu" se speciální jednotkou, kterou můžete vídat v Myšlenkách zločince.

Derek opustil seriál hlavně kvůli tomu, že už necítil ve své herecké práci žádný vývoj, jeho seriáloví kolegové totiž během seriálu profesně přičichli třeba i k režírování několika epizod. "Matthew (Gray Gubler) začal režírovat, to inspirovalo Joeho (Mantegna) a to inspirovalo Thomase (Gibsona). Kirsten (Vangness) začala kvůli tomu psát a já ji podporuji. A. J. (Cook) je matkou dvou dětí, vzala si čas na to si dát život dohromady, aby se mohla vrátit zpátky do seriálu. Bylo hezké vidět všechny mé kolegy růst. I když nerežíruju, nepíšu, tak stále rostu a odcházím kvůli tomu, že chci růst jako herec a chci vidět, co všechno dokážu," prozradil herec.

Derek se tak během 12. řady Myšlenek zločince objeví hned několikrát. A kdykoliv to udělá, mají nejen fanoušci radost.

JAK VZNIKLA LÁSKA MEZI DEREKEM A PENELOPE? PROZRADÍ SHEMAR MOORE TADY

Shemar Moore je s láskou přivítán i u svých bývalých kolegů. Podívejte se na důkaz z oficiálního Instagramu Myšlenek zločince:

Myšlenky zločince - návrat Dereka Morgana 1
Myšlenky zločince - návrat Dereka Morgana 1
Instagram.com

Sledujte Myšlenky zločince každé pondělí ve 20.15 na LOVE.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama