Sex ve městě nahradí láska. Carrie se dnes potká s Aidanem

Zamilujte se znovu. Se Sexem ve městě, který všichni známe, ale jehož nikdy není dost. V pátek ve 22.10 se Carrie po strastiplné osamocené cestě New Yorkem potká s mužem snů Aidenem. Na jaké momenty jste zapomněli?
Carrie randí s Aidenem a má pravidlo, že žádná květina není dostatečně velká, aby se nemohla nosit.
Carrie randí s Aidenem a má pravidlo, že žádná květina není dostatečně velká, aby se nemohla nosit.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Carrie a její homosexuální "manželka" Stanford se nudí. Pak však zjistí, že do města přijíždí známý návrhář nábytku Aidan Shaw. Rozhodnou se vyrazit na nákupy a pořídít si pár pěkných designových děl. Stanford má vynikající nápad, jak na toto zboží dostat slevu – stačí říct, že jste návrhář/návrhářka.

Kolotoč lhaní

Aidanův pes Pete se do Carrie zamiluje na první pohled. Stejně tak jeho páníček. Carrie má potřebu být s Aidanem v kontaktu, a tak si koupí jeho kožené křeslo. Aby dostala slevu, zalže, že je návrhářka. Zdá se, že je ruka v rukávě.

Carrie a Aidan si záhy padnou do oka a vyrazí na rande. Tam však zjišťují, že pro Aidana jsou Carriiny zlozvyky neakceptovatelné, a jestli má mezi nimi něco být, musí s nimi okamžitě a provždy skoncovat. Kouření je pro Aidana nemyslitelná věc a dá to Carrie zcela jasně najevo...

Pět dalších momentů, které si nenechte v pátek ujít:

Jemná Charlotte má po dlouhé době perfektní rande. Přichází závěrečná část, kdy se s novým mužem má rozloučit u dveří svého domu. Dostává polibek, který je... nechutný.

Přichází polibek, který je... musíme ho popisovat?

Samantha zažije rasismus!

Samantha se seznamuje s pohledným mužem tmavé pleti, kterého má skutečně ráda. Jejich vztahu však nepřeje jeho sestra, která by ve své rodině nesnesla Američanku. A Miranda se učí žít s druhým člověkem po svém boku.

 Carrie potkává svého truhláře

Seznámit se přes psa je poměrně chytrá strategie!

Sex ve městě - Carrie a Pete Foto:

 Truhlář Aidan moc dobře ví, co od ženy chce.

Sex ve městě - Aiden Foto:

 Ale Carrie to zatím neví ani o sobě

Sex ve městě - Carrie na rande Foto:

Udělá to Carrie pro lásku?

Podívejte se v pátek na Sex ve městě ve 22.10!

 

Reklama
Reklama