Sestra ve stínu. Nevyřešenou vraždu uvidíte v sobotu na LOVE

Kanadsko-americký thriller Nevyřešená vražda bude mít premiéru na Prima LOVE v sobotu ve 20.15. Když se dvě sestry přestanou mít rády, nastává velký problém...
Nevyřešená vražda JP
Nevyřešená vražda JP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Thriller Nevyřešená vražda vás v sobotu na Prima LOVE přivede na úplně jiné myšlenky. Skvělý thriller vypráví o tom, co může nastat v případě, když mezi dvěma sestrami panuje nerovnost.

Heather žila vždy ve stínu své sestry. Už když vyrůstaly, měla Carmen všechno – vzhled, inteligenci i talent. Dnes je z ní známá televizní moderátorka. Má manžela Masona, který se věnuje stejné profesi, a Heather pracuje v zákulisí jako její asistentka. Jenže navzdory všem úspěchům se Carmen trápí osobními problémy. Nerozumí si s dospívající dcerou ani s manželem, který se naopak začíná sbližovat s Heather.

Nevyřešená vražda - upoutávka
Nevyřešená vražda - upoutávka

Rozvod už je na obzoru. Carmen je přesvědčená, že Heather ji odjakživa chtěla o všechno připravit – o peníze, majetek i o rodinu. Heather se snaží zůstat neutrální a neplést se do ničeho víc, než je potřeba. Jenže když Carmen za záhadných okolností umírá, Heather se okamžitě stává hlavní podezřelou. Na veřejnost se dostávají falešné informace o tom, že je  nevyrovnaná a nebezpečná. A tak se Heather na vlastní pěst pouští do vyšetřování, aby zjistila, kdo a proč o ní lže, očistila své jméno a odhalila, kdo zavraždil její sestru.

Nevyřešenou vraždu můžete sledovat už v sobotu ve 20.15 na Prima LOVE.

Reklama
Reklama