Sestra ve stínu. Nevyřešenou vraždu uvidíte v sobotu na LOVE

Kanadsko-americký thriller Nevyřešená vražda bude mít premiéru na Prima LOVE v sobotu ve 20.15. Když se dvě sestry přestanou mít rády, nastává velký problém...
Nevyřešená vražda JP
Nevyřešená vražda JP

Thriller Nevyřešená vražda vás v sobotu na Prima LOVE přivede na úplně jiné myšlenky. Skvělý thriller vypráví o tom, co může nastat v případě, když mezi dvěma sestrami panuje nerovnost.

Heather žila vždy ve stínu své sestry. Už když vyrůstaly, měla Carmen všechno – vzhled, inteligenci i talent. Dnes je z ní známá televizní moderátorka. Má manžela Masona, který se věnuje stejné profesi, a Heather pracuje v zákulisí jako její asistentka. Jenže navzdory všem úspěchům se Carmen trápí osobními problémy. Nerozumí si s dospívající dcerou ani s manželem, který se naopak začíná sbližovat s Heather.

Nevyřešená vražda - upoutávka
Nevyřešená vražda - upoutávka

Rozvod už je na obzoru. Carmen je přesvědčená, že Heather ji odjakživa chtěla o všechno připravit – o peníze, majetek i o rodinu. Heather se snaží zůstat neutrální a neplést se do ničeho víc, než je potřeba. Jenže když Carmen za záhadných okolností umírá, Heather se okamžitě stává hlavní podezřelou. Na veřejnost se dostávají falešné informace o tom, že je  nevyrovnaná a nebezpečná. A tak se Heather na vlastní pěst pouští do vyšetřování, aby zjistila, kdo a proč o ní lže, očistila své jméno a odhalila, kdo zavraždil její sestru.

Nevyřešenou vraždu můžete sledovat už v sobotu ve 20.15 na Prima LOVE.

reklama