Seriál Super drbna je zpátky. Ale bez Sereny!

Chyběla vám váše oblíbená Super drbna? Již od této soboty se s ní budete mít zase šanci setkávat na Prima love – každé sobotní dopoledne od 9.55. Tato série ale nebude žádná legrace, jedna z hlavních hrdinek se ztratí a konečně se dozvíme pravou identitu záhadné drbny.
Závěrečná série Super drbny právě startuje na Prima love
Závěrečná série Super drbny právě startuje na Prima love
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Léto skončilo a všichni privilegovaní mladí a neklidní se vracejí do honosného prostředí na Upper East Side. Tedy skoro všichni. Serena zmizela. Když se to Blair a spol. dozví, vyrazí ji hledat. A jsou šokovaní tím, co zjišťují!

Záhadná Super drbna z ostře sledovaného internetového blogu navíc není jediná, kdo si troufne vypsat se i z těch největších tajemství. Ve světě, kde jsou informace tím nejcennějším obchodním artiklem vyváženým zlatem, to může znamenat jenom další problémy. Na obzoru jsou velké změny.

Co je nového?

Seriál Super drbna proslul popkulturními narážkami. Názvy jednotlivých epizod jsou dokonce odvozené od názvů slavných filmů a seriálů. Ani šestá řada není výjimkou a jednotlivé díly mimo jiné odkazují na kriminálku Gone, Baby, Gone, romantickou komedii Všechny moje lásky, krimi komedii Špinaví, prohnilí lumpové, dramata Portrét dámy a Ples příšer, loňský superhrdinský trhák Avengers, pohádkovou fantasy Max a maxipříšerky nebo milostný dopis oblíbenému velkoměstu New Yorku, miluji Tě!

Kdo je tedy ta Super drbna?
Kdo je tedy ta Super drbna?

Šestá série Super drbny je závěrem seriálu. Překvapivě je také kratší, než bylo pro Super drbnu obvyklé, a má pouhých 10 epizod. Velké finále probíhá ve slavnostním duchu, takže v závěrečné epizodě nechybí ani bývalé hvězdy seriálu, jako jsou Jessica Szhor, Katie Cassidy, Taylor Momsen a Connor Paolo. Dokonce se v ní mihne i herečka Kristen Bell, proslavená hlavní rolí v seriálu Veronica Mars, která Super drbně „tajně“ propůjčila hlas. A samozřejmě konečně zjistíme skutečnou pravou identitu Super drbny.

Nate, Chuck a Dan (zleva)
Nate, Chuck a Dan (zleva)

Postavy:

Serena van der Woodsen (hraje Blake Lively)

Díky atraktivnímu vzhledu a šarmu často dostane všechno, co si zamane. Je to zlobivá holka, která se (tak trochu) polepšila. Je dcerou bohatých rozvedených rodičů. Její nejlepší kamarádkou je Blair Waldorf.

Blair Waldorf (hraje Leighton Meester)

Je citlivá, trochu snob a v nitru neustále nejistá svým společenským postavením, přestože se zdá, že se kolem ní točí celý Manhattan. Dává si (někdy přehnaně) velké cíle. Její nejlepší kamarádkou je Serena van der Woodsen.

Dan Humphrey (hraje Penn Badgley)

Je atraktivní, citlivý a rád píše básně. Má mladší sestru, se kterou si je hodně blízký. Jeho blízkou kamarádkou je Blair Waldorf.

Nate Archibald (hraje Chace Crawford)

Pochází z bohaté a dobře situované rodiny, proto navenek působí jako dokonalý zlatý chlapec. Ale zdání může klamat. Kromě dlouholeté přítelkyně Blair se zapletl také se Serenou. Jeho nejlepším kamarádem je Chuck Bass.

Chuck Bass (hraje Ed Westwick)

Danův nevlastní bratr se díky finančním ambicím a hédonistickému životnímu stylu dá jen těžko přehlédnout. Už od dětství je jeho nejlepším kamarádem Nate Archibald. Přátelí se také se Serenou a Blair. První je jeho adoptovaná sestra, pro druhou měl vždy slabost.

Ivy Dickens (hraje Kaylee DeFer)

Ze vzdálené sestřenice, kterou Serena uvedla do společnosti na Upper East Side, se později vyklubala neúspěšná herečka a podvodnice. Je to pletichářka, na kterou se ostatní čas od času obrací, když potřebují pomoct kout pikle.

Nenechte si ujít premiérovou řadu seriálu Super drbna už tuto sobotu 30. 11. od 9.55 na Prima love.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama