Seriál Hawaii 5-0 slaví obrovské úspěchy na domácí půdě. Koukají na něj miliony lidí

Americký krimi seriál Hawaii 5-0 slaví na poli sledovanosti velké úspěchy. Kolik lidí ho v Americe sleduje?
Hawaii 5-0 VII (2) - upoutávka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co uvidíte během pátečního večera na Prima LOVE?

Tentokrát detektivové ze slunné Havaje budou mít anglickou návštěvu. A to přímo ze slavné tajné služby, odkud pochází sám velký James Bond. Policisté z 5-0 musí spojit síly s agentem MI6, aby společně dopadli teroristu, který chystá útok na Evropu…

Sledujte páteční krimi Hawaii 5-0 na Prima LOVE ve 20.15!

Televizní úspěchy seriálu Hawaii 5-0

Během nedělního dne se Alex O'Loughlin, hvězda seriálu odehrávajícího se na Havaji, pochlubila na svém Instagramu, že premiérové epizody Hawaii 5-0 zaznamenaly obrovský úspěch u diváků.

Televizní úspěch
Televizní úspěch

Po vánočních prázdninách, které se týkají i televizního byznysu, seriál Hawaii 5-0 zaznamenal velký nárůst diváků. Celých 33 % lidí, kteří sledovali televizi, vidělo Hawaii 5-0. Ze všech grafů televizní sledovanosti je vidět, že epizodu seriálu vidělo celkem 9,9 milionů diváků.

Pokud bychom to chtěli srovnat s Českou republikou, tak během Vánoc sledovalo za poslední léta nejvíce diváků pohádku Anděl páně 2. Snímek v kinech vydělal okolo 127 milionů korun, v televizi ho sledovalo 3 043 000 diváků.

Hawaii 5-0 vtrhl na televizní obrazovky v roce 2011 a američtí diváci sledují momentálně osmou řadu. Na Prima LOVE můžete vidět řadu druhou.

Každý pátek ve 20.15 na Prima LOVE uvidíte Hawaii 5-0.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama