Se Scarlett Johansson budete vždy V dobré společnosti, podívejte se, jak stárla do krásy

Blonďatá herečka se sexy hlasem byla krásná už odmala. O tom žádná. Na Prima love ji uvidíte v neděli ve filmu V dobré společnosti, kde si zahraje krásnou dceru. Krása je sice její devízou, ale stejně tak i její dokonalé herectví. Podívejte se na to, jak stárla před kamerou.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Scarlett způsobila zemětřesení už v roce 2003 filmem od Sofie Copolly, Ztraceno v překladu. Její zranitelná krása, která dýchá příslibem, že pokud by tahle žena chtěla, stane se z ní z fleku femme fatale, okouzlila filmový svět. Dráždivě smyslná femme fatale se z ní stala od té doby několikrát, stejně jako mocná hrdinka, která zmítá dějem a muži jsou pro ni jen přívěsky.

Scarlett ovšem koketovala s filmovým světem už odmalička. Jako miminko v reklamě na plenky, můžete si ji pamatovat jako malou slečnu ze Sám doma 3 a ve čtrnácti letech se objevila po boku Roberta Redforda a Kristin Scott Thomas ve filmu Zaříkávač koní. Ve dvaceti letech jste ji mohli vidět V dobré společnosti, kde si zahrála krásnou dceru, která bude mít vliv na kariéru svého vlastního otce. Film uvidíte v neděli na Prima love ve 20.15!

V dobré společnosti
V dobré společnosti

Scarlett Johansson patří mezi nejlépe placené herečky, které na filmovém plátně doslova rostly před očima. Podívejte se, jak se třicetiletá matka dcery měnila před kamerou:

1) Sám doma 3 v roce 1993

Scarlett v Sám doma 3 1997 Foto:

2) Alternativní film se Stevem Buscemim a Nicol Richie, Příznačný svět, Scarlett je tu sladkých 17 let.

Příznačný svět 2001 Foto:

3) Jednadvacetiletá Scarlett ve Ztraceno v překladu ohromila svou rolí celý svět.

Ztraceno v překladu 2003 Foto:

4) Matchpoint Woodyho Allena ukázal jeden z nejsmyslnějších obrazů Scarlett Johansson. Během natáčení s Jonathanem Rhys Mayersem jí bylo čtyřiadvacet let.

Match point 2005 Foto:

Match point 2005

5) Dvaadvacetiletá Scarlett v Černé Dahlii

Černá Dahlia 2006 Foto:

6) Další čistě smyslnou roli si v roce 2008 zahrála ve Vicky Cristina Barcelona. Její postava Cristiny neví, co chce, ale ví, co nechce.

Vicky Cristina Barcelona 2008 Foto:

7) Ve dvaceti pěti letech si zahrála dívku, která takto svádí Bradleyho Coopera v komedii Zas tak moc tě nežere. V ten moment ji ale žrali naprosto všichni.

Zas tak moc tě nežere 2009 Foto:

8) V momentální době okouzluje jako brunetka v marvelovských blockbusterech jako Black widow.

Iron Man 2/ 2010 Foto:

Iron Man 2/2010

Scarlett Johansson zkrátka není nikdy dost! Podívejte se na americký snímek V dobré společnosti na Prima love v neděli ve 20.15!

Reklama
Reklama