Sám mezi všemi. Boj proti křivému obvinění se zvrtne!

Sám mezi všemi. To je snímek z Německa, který uvidíte na Prima LOVE tuto sobotu. Na co se můžete těšit? Čeká vás drsný boj...
Sám mezi všemi - upoutávka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

O čem snímek Sám mezi všemi je?

Šestnáctiletý Daniel je obviněn ze zneužití a vraždy malého chlapce. Rodina, žijící na malém městě, musí čelit útokům veřejnosti. A s Danielem je už před soudem zacházeno jako s odsouzeným...
Co kdyby se jednoho ráno všechno drasticky změnilo? Jako šestnáctiletý kluk jste si ještě včera večer myslel, že vaším největším problémem je domácí vězení. Jenže to už je pryč. Dneska jste se stal terčem rozsáhlého policejního zásahu. Jste zatčen a obviněn z vraždy! Co se s vámi stane a jak dopadne celá vaše rodina? Zvlášť když celá země rychle uvěří, že máte na svědomí vraždu dítěte. Alibi je na nic.

Sám proti všem - německý snímek 1
Sám proti všem - německý snímek 1

Důkazy se zdají nezvratné. Rodinné jméno je prokleto, příbuzní musí být pod policejní ochranou a na internetu už se organizují skupiny rádoby spravedlivých mstitelů. Uvěří matka a otec ve vaši nevinu, i když jí nic nenasvědčuje? Zůstanou stát po vašem boku, i když se zdá, že něco naprosto nemyslitelného je nyní nevyhnutelné?

Herec a muzikant Jonas Nay

Hlavní roli hraje Jonas Nay, dnes už šestadvacetiletý mladík, který se narodil v Německu a kromě hraní v televizních filmech a v německých divadlech miluje hudbu. Vidět ho můžete na pódiu s kapelou Concerted.

Podívejte se na napínavý snímek Sám mezi všemi na Prima LOVE ve 20.15 tuto sobotu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
7