Romantika s Rosamunde Pilcher začíná na LOVE v pondělí!

Pondělí až pátek, to je programové schéma Prima LOVE, která v hlavní vysílací čas divačkám předkládá romantické příběhy z dílny Rosamunde Pilcher. Co vás čeká tento týden za filmy? Máme pro vás jen to nejlepší!
Rosamunde Pilcher: Křídla naděje
Rosamunde Pilcher: Křídla naděje

reklama

Co uvidíte vždy od 20.00 na Prima LOVE od pondělí do pátku? Prima LOVE jako kanál pro divačky samozřejmě nabídne pořádnou romantiku z pera té nejpovolanější. Příběhy Rosamunde Pilcher jsou fenoménem, který stále táhne. A my pro vás máme to nejlepší z německé televizní produkce, která se tvorbě slavné spisovatelky věnuje už více jak dvě desítky let.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Rosamunde Pilcher (1) - upoutávka

1) Pondělí a Rosamunde Pilcher: Křídla naděje

Rogerově loděnici na ostrově Whight hrozí krach. Nový model motorových člunů, který ji má zachránit, má neustále závady a majitelův syn, který studuje v USA techniku, nemá o převzetí podniku zájem. Když Tom přijede domů, aby otci představil svoji snoubenku Sam, obratem vyřeší technické problémy nové řady člunů. Doma však narazí na stíny minulosti: jeho bývalá láska, zpěvačka Virginia, se po Tomově odchodu do Států pokusila o sebevraždu. Vyjela si plachetnicí během bouře, ztroskotala na útesu a od té doby je na vozíku. Přestala i zpívat, což nelibě nese její bratr Matthew, který parazitoval na sestřině slávě, a chce se proto Tomovi pomstít...

2) Úterý a Rosamunde Pilcher: Láska nepomíjí

Spisovatelka Margaret pořádá oslavu narozenin, která se rázem změní v hádku, když její syn veřejně řekne, že jeho otec odešel s mladší ženou. A právě tím otcem je James, který se vrací domů, protože si uvědomil, že Margaret stále miluje...

3) Středa a Rosamunde Pilcher: Mraky nad mořem

Rosamunde Pilcher: Mraky nad mořem
Rosamunde Pilcher: Mraky nad mořem

John se vrací do svého rodiště, kde chce vybudovat hotel a přístav. Potkává svou dávnou lásku, ale nemají na růžích ustláno. Dokážou překonat, že se Jenny jako mořská bioložka staví proti jeho projektu?

4) Čtvrtek a Rosamunde Pilcher: Mlha nad zámkem

Když se zraní jeden z koní lorda Kilrushe, zavolá na pomoc zaříkávače koní. Kilrushova dcera není jeho přítomností zprvu vůbec nadšená, ale pak se do něj zamiluje. Jenže po čase zjistí, že pro Patricka není jedinou.

5) Pátek a Rosamunde Pilcher: Setkání u řeky

Anne a Robert se v mládí vzali, i když jejich srdce patřila jiným. Anne se nemohla smířit s tím, že se její přítel rozhodl vydat na kněžskou dráhu, a Robertova dívka odjela na praxi do Ameriky. Co se stane, když se jejich cesty po letech opět zkříží?

reklama

reklama