Rok 2017 byl pro Lucy Liu z Sherlocka Holmese bolestný. Proč?

Herečku s asijskými kořeny můžete vídat každou středu v Sherlockovi Holmesovi na Prima LOVE. Rok 2018 nebude jiný a snad bude i pro Lucy Liu o něco příznivější. Co tak zásadního se stalo v životě americké úspěšné herečky, režisérky a umělkyně?
Sherlock Holmes: Jak prosté IV (20) - upoutávka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co uvidíte ve středu na Prima LOVE?

Rok 2018 samozřejmě znovu začne i se seriálem Sherlock Holmes: Jak prosté. Sherlock a Joan vyšetřují vraždu mladé ženy, jejíž fotka ze školy se stala uměleckým dílem a je zároveň důkazním předmětem staré vraždy…

Jak to všechno dva talentovaní detektivové vyřeší, uvidíte tuto středu ve 20.15 na Primě.

Radosti a strasti Lucy Liu

Jak jsme vás už informovali, herečka Lucy Liu a představitelka dr. Watsonové se během roku 2017 příliš nenudila. Její syn Rockwell oslavil už druhé narozeniny a Lucy Liu se stala neoficiální ambasadorkou za netradiční rodiny. Svým případem upozorňuje na to, že rodiny nemusí být tak kompletně biologické a matka nemusí nosit své milované dítě devět měsíců pod srdcem, stačí, když ho nosí v srdci.

O NETRADIČNÍCH RODINÁCH, DO KTERÝCH PATŘÍ I LUCY LIU, SE DOČTETA NA PRIMA LOVE

Sherlock Holmes: Jak prosté - Lucy Liu a její mateřství 3
Sherlock Holmes: Jak prosté - Lucy Liu a její mateřství 3
Instagram.com

Kromě rodičovské role se Lucy Liu chopila už poněkolikáté i role režisérské. Samozřejmě, že se během roku 2018 znovu objeví jako režisérka několika dílů seriálu Sherlocka Holmese, kde režírovala nejen skvělého Johnny Lee Millera, ale i sama sebe!

Smrt nejdražšího

10. listopadu Lucy Liu oznámila na svých sociálních sítích, že její nejdražší rodič odešel. Na svůj Instagram vyvěsila i jeho fotku z mládí. Její tatínek patřil společně se svou ženou mezi čínské imigranty. Lucy Liu už se narodila v Americe a vyrůstala v nejchudších poměrech v Bronxu. Jak se nedávno zmínila, herectví nepředstavovalo pro její rodiče vůbec žádnou šanci obživy, proto Lucy Liu zpočátku příliš nepodporovali. Jejich přístup se ale změnil během prvních úspěchů.

O SMRTI RODIČE LUCY LIU SE VÍCE MŮŽETE DOZVĚDĚT TADY

O tom, jakým způsobem se Lucy Liu smiřuje se smrtí svého otce, zatím ještě herečka nemluví. Dejme jí čas a přejme jí lepší rok 2018.

Sledujte Sherlocka Holmese každou středu na Prima LOVE.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama