První polibky a svatba. Vývoj vztahu Kůstky a Boothe!

Sběratelé kostí načaly na FTV Prima 9. a v zahraničí už 10. sérii a stále mají spoustu fanoušků. Není divu, ústřední vyšetřovací dvojka jsou sympaťáci a pár k tomu. Připomeňte si několik jejich příjemných momentů.
Sběratelé s kostí - Kůstka a Booth selfie
Sběratelé s kostí - Kůstka a Booth selfie
archiv
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Líbání i svatba. Parádní momenty Kůstky a Boothe! Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte v úterý od 20.15 na Prima Love.

Vaši oblíbení agenti budou tentokrát řešit případ zavražděné dívky. Dívka byla poměrně úspěšná gymnastka, ale sport už ji přestal bavit. Brzy najdou hned několik podezřelých a motivů spojených s tím, že dívka chtěla s gymnastikou skončit co nejdříve. Nelíbilo se to snad jejímu trenérovi?

První polibek

To že se Temperance Brennan a Seeley Booth dají dohromady, byl sen mnoha fanoušků. Na první polibek si však museli počkat "až" 3. série. Ovšem později si pak hlavní hrdinové líbání užívají dost a dost.

 

Konečně spolu

K pořádnému vztahu to však ještě chvilku trvalo. Pokud jste byli mezi těmi, kteří doufali, že se dají ti dva dohromady, potěšte se několika milými gify.

 

 

Jde do tuhého – dítě, čeká se na další!

Jenže tvůrci seriálu nejsou troškaři. A když už vztah, tak se vším všudy. Není tedy divu, že v šesté řadě fanoušky čekalo jedno překvapení a v sedmé přibyla do seriálu nová důležitá postava. Mimochodem během natáčení seriálu byla Emily Deschanel alias Kůstka těhotná i ve skutečnosti. Nyní je v jiném stavu podruhé a scenáristé se rozhodli přidat dalšího potomka. Máme se na co těšit!

Zazvonil zvonec a svatba je tady

I Kůstka a Booth skončili před oddávajícím. Vzali se v 9. řadě a oběma to moc slušelo!

Jste fanoušky Kůstky a Boothe? Sledujte Sběratele kostí na Prima love ve 20.05!

Americký úspěšný seriál Sběratelé kostí

Kůstka s Boothem v přestrojení: poznejte další slavné páry

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama