Proč se představitel Sherlocka po rozvodu s Angelinou Jolie na několik let ztratil?

Johnny Lee Miller přiznal, že musel hledat sám sebe. Herce můžete vidět každou středu na Prima LOVE ve 20.15 v seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté, kde hraje hlavní roli.
Sherlock Holmes: Jak prosté IV (22) - upoutávka

Co uvidíte na Prima LOVE ve 20.15 už tuto středu?

Ať už je Sherlock takový, nebo makový, má to na koho svést. V jeho krvi totiž koluje krev a DNA Morlanda Holmese. Sherlockův otec se stává hlavním podezřelým z plánované vraždy svého zaměstnance, který vynášel informace z jeho společnosti…

Sledujte na Prima LOVE ve 20.15 Sherlocka Holmese každou středu.

Krize středního věku Johnnyho Lee Millera

Johnny Lee Miller je hlavním představitelem v seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté. Díky nabídce na seriál, kde odtočil už více jak 100 epizod, změnil kompletně celý život. Přestěhoval se totiž z Anglie do New Yorku a s sebou vzal samozřejmě i svou rodinu, manželku a osmiletého syna. Podle Johnnyho Lee Millera to byl skvělý začátek něčeho nového. A díky platu si dokonce v New Yorku zařídil bydlení podle svých představ, tuto zásadní změnu života považuje za pozitivní.

Ne vždy to ale bylo stejné. Johnny se v rámci natáčení Trainspottingu 2, tedy úspěšného pokračování feťáckého fenoménu po dvaceti letech, v roce 2016 poprvé setkal s myšlenkou, že je opravdu starý. Setkat se se stejným filmovým štábem po dvaceti letech zkrátka někdy není jen pozitivní zážitek, ale člověk si uvědomí i to, jak ten čas letí. "To muže zabolí," tvrdí Miller, podle něj ale k žádné opravdové krizi středního věku nedošlo, krizi měl totiž o dost dříve a vyřešil ji bravurně.

Síť - Angelina Jolie a Johnny Lee Miller
Síť - Angelina Jolie a Johnny Lee Miller

Rozvod s Angelinou Jolie

Johnny Lee Miller se lehce po dvacítce zamiloval do mladičké Angeliny Jolie. Oba dva byli mladí a divocí a podle toho také vypadala jejich svatba. Odehrávala se na kalifornské pláži, oba dva na sobě měli kožené kalhoty a bílou košili. A košili popsanou krví...

O SVATBĚ JOHNNYHO LEE MILLERA A ANGELINY JOLIE SE VÍCE DOZVÍTE TADY

Manželství jedné z nejkrásnějších hereček na světě vydrželo dva roky a Angelina Jolie bere vinu jen sama na sebe. Prý nebyla na takový závazek připravená. Johnny Lee Miller na tato léta vzpomíná jako na divoká. Bylo to ale i období, kdy také musel hledat sám sebe.

"Bylo období, kdy jsem si užíval, to ano. Hodně rychle jsem ale skončil s takovým životním dobrodružstvím. Odešel jsem tenkrát do Kalifornie a zmizel na pár let hledat sám sebe. A na tom není nic špatného," tvrdí herec Johnny Lee Miller.

Podívejte se na Sherlock Holmes: Jak prosté ve středu na Prima LOVE ve 20.15!

reklama