Prima LOVE tipy

Dejte si s námi sklenku dobrého vína a nechte problémy stranou. Máme pro vás Prima LOVE tipy, které vás dokonale zrelaxují.
Oprah show, Oprah Winfrey
Oprah show, Oprah Winfrey
Distributoři
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Oprah show v 19.00

Ve 3. díle 25. série se moderátorka Oprah Winfreyová  vrací po třiadvaceti letech do Williamsonu v západní Virgínii. V roce 1987 se tam v městském bazéně vykoupal Mike Sisco nakažený AIDS. Obyvatelé homosexuálního Mika po tomto činu tvrdě odsoudili. Změnilo se od té doby něco?

Džungle rtěnek ve 20.40

Blíží se Den díkůvzdání a Wendy pořádá velkou sváteční večeři, kam mají přijít všichni přátelé. Rozhodla se, že bude připravovat pokrmy jen z potravin dostupných 100 km od jejího bydliště…

Sběratelé kostí  ve 21.30

Na přední sklo auta jedoucího po dálnici spadne lidská lebka. K případu jsou přivoláni agent Booth a doktorka Brennanová. Ta se poslední dobou nerada účastní případů v terénu – z její laboratoře odešel kolega Zack a ona zatím nebyla schopná za něj najít náhradu, takže musí všechnu jeho práci dělat sama.

Talk show bez zábran ve 23.10

Opět se schází skupinka žen, aby před jásajícími diváky probrala některé pro ženy nesmírně důležité záležitosti. Tentokrát půjde o těhotenství a porody a řeč přijde i na rozvody a na způsob, jak se s nimi vyrovnat.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama