Prima LOVE očekává obrovské podzimní novinky: Gilmorova děvčata a další telenovelu!

Jak bude vypadat podzim 2018 na televizním kanálu Prima LOVE? Hlavní novinky jsou dvě, a dost zásadní!
Alexis Bledel se tajně vdala - Gilmorova děvčata, dcera s matkou
Alexis Bledel se tajně vdala - Gilmorova děvčata, dcera s matkou
profimedia.cz

Láska kvete i na podzim na Prima LOVE. Televize Prima připravila premiéru legendárního seriálu Gilmorova děvčata i čerstvé turecké novinky Bitter Sweet. V Gilmorových děvčatech, která okouzlila zvídavé diváky i náročné kritiky, se vrátíme do idylického amerického městečka a prožijeme lásky, slasti a strasti s mladou tvrdohlavou matkou a její stejně umíněnou inteligentní dospívající dcerou. Bitter Sweet je seriál v duchu nejoblíbenějších romantických komedií. Půvabná kuchařka a atraktivní byznysmen v něm potvrzují, že láska prochází žaludkem.

Gilmorova děvčata

Takhle vypadali za starých dobrých časů.
Autor: facebook.com Takhle vypadali za starých dobrých časů.

Vítejte ve Stars Hollow v Connecticutu. Okouzlující, malé a tak trošku zastrčené městečko proslulo idylicky zelenými trávníky před malebnými dřevěnými domy a tolika podivuhodnými postavičkami, že hravě zalidní každou slavnost, vinobraní nebo piknik. Právě tady se setkáváme s tvrdohlavou třicátnicí Lauren Gilmorovou (Lauren Graham), která si zařídí pěkný, pohodlný, kávou provoněný život nejen pro sebe, ale i pro svou podobně umíněnou dospívající dceru Rory (Alexis Bledel). Jenže když Rory přestává snít o budoucích studiích na privátní škole a Harvardově univerzitě a místo toho se zaměří na kluky a vlastní dospěláckou soběstačnost, Lauren v ní najednou vidí stejnou rebelku, jakou byla sama – před 16 lety. Slavný komediálně dramatický seriál Gilmorova děvčata zaujal zvídavé diváky a nadchnul náročné kritiky. Zaměřuje se na vztah mladé nekonvenční matky s inteligentní náctiletou dcerou a jeho hlavním tématem jsou trable s rodinou, láskou, přátelstvím, vzděláváním, ambicemi, zklamáním a generačními i společenskými rozdíly. Pečlivě promyšlené zápletky jsou prošpikované zábavnými popkulturními vtípky a narážkami. Původních sedm řad nedávno doplnila minisérie s podtitulem Rok v životě.

Příchuť lásky

Turecká telenovela Příchuť lásky
Turecká telenovela Příchuť lásky

Nazli (Özge Gürel) studuje gastronomii na univerzitě kulinářských umění a jednoho dne by se chtěla stát profesionální šéfkuchařkou. Jejím snem je otevřít si restauraci zaměřenou na japonskou kuchyni. Jenže prozatím bydlí společně se sestrou. Aby si vydělala na nájem, shání práci. Podaří se jí najít místo kuchařky v domě neznámého boháče, kde před ní nikdo moc dlouho nevydržel. Každý den musí nachystat večeři pro muže jménem Ferit (Can Yaman) a přesně v pět odpoledne odejít z domu. Nazli si myslí, že Ferit je nějaký excentrický stařec. A Ferit si myslí, že Nazli je nějaká starší kuchařka. Komunikují spolu jenom prostřednictvím vzkazů – dokud se jejich cesty náhodou neprotnou přímo před domem. Pár se nečekaně sbližuje a ve vzduchu začíná vonět láska. Bitter Sweet je veleúspěšný současný turecký seriál v duchu nejoblíbenějších romantických komedií. V hlavní rolích září atraktivní pár mladých tureckých herců Özge Gürel a Can Yaman.

Podzim bude s Prima LOVE plný lásky!

reklama