Příběh únosu dítěte jako Zločin za bílého dne uvidíte v neděli na LOVE

Únos dítěte patří mezi nejhorší možné zločiny vůbec. Bolestnou ztrátu dítěte můžete sledovat na Prima LOVE během nedělního večera.
Zločin za bílého dne
Zločin za bílého dne
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ztratit syna je to nejhorší, co se rodičům může stát. Podívejte se na americký thriller, který uvidíte tuto neděli na Prima LOVE ve 20.00. Ten o bolestném tématu pojednává...

Zločin za bílého dne

Jackie Fletcherová je realitní makléřka, má dvě děti – šestnáctiletou Isabel a se svým novým manželem Mattem tříletého Tommyho. Všichni čtyři žijí v jedné domácnosti, rodina je šťastná, akorát Isabel nemusí svého bratra Tommyho. Když si Isabel najde kluka Jeremyho, je opravdu šťastná. Její postoj k rodině se zlepší a začne brát malého Tommyho na dětské hřiště, kde si užijí spoustu legrace. Jednoho dne se však Tommy ztratí. Rodiče si myslí, že se mu nevěnovala, ale ona ho jen na chvilku spustila z očí, když vytahovala oběd z tašky.

Celá rodina i policie po něm pátrají. Isabel hledá Tommyho se svými kamarády přes sociální sítě. Vypátrají všechny, kdo byli na hřišti díky GPS fotek a příspěvků. Rodina sdílí fotografie Tommyho přes Twitter, kde lidé komentují jejich příspěvky. V poštovní schránce dostanou Tommyho opičku a na obálce je nápis „Nenechávejte zadní dveře otevřené" – stejný komentář napsal jakýsi uživatel k jejich příspěvku. Isabel jde do místního dětského klubu, kde najde chlapce z hřiště a vzpomene si na jeho matku. Chlapcova pečovatelka jí však oznámí, že jeho matka zemřela před dlouhou dobou. Isabel poví policii, že ho musela unést ona.

Sledujte Zločin za bílého dne na Prima LOVE tuto neděli ve 20.00.

Reklama
Reklama