Premiéra seriálu Všemocný ukáže, jak to vypadá, když využíváte 100 % mozku

Seriál Všemocný vznikl podle stejnojmenného filmu s Bradleym Cooperem v hlavní roli. Děj seriálu volně navazuje na události z filmu. Vy ho můžete sledovat každý pátek ve 22.15 na Prima LOVE.
V seriálu se dokonce objeví i Bradley Cooper
V seriálu se dokonce objeví i Bradley Cooper

Sotva neúspěšný muzikant Brian zjistí, že díky tajné droze NZT dokáže využívat mozek na 100%, už mu klepe na dveře FBI. Zvláštní agenti ho začnou využívat k řešení zvlášť složitých a těžkých případů. Jenže droga má smrtící vedlejší účinky a Brian se kvůli tomu tajně stýká s prezidentským kandidátem senátorem Morrou, který má se svým novým chráněncem vlastní plány… V seriálu podle stejnojmenného filmu se znovu objevuje hollywoodská hvězda Bradley Cooper.

Vyhořelý neúspěšný muzikant Brian Finch (Jake McDorman) zjišťuje, že díky tajné droze NZT dokáže využívat mozek na 100 %. Po každé dávce se z něj na dvanáct hodin stává nejchytřejší člověk na světě. Všechno, co si kdy přečetl, prohlédl nebo vyslechl, si najednou bez námahy vybaví a dokáže to využít v praxi. Než se naděje, klepe mu na dveře FBI. Zvláštní agenti Federálního úřadu pro vyšetřování Briana využívají k řešení zvlášť složitých a těžkých případů.

V seriálu uvidíte i Jennifer Carpenter, kterou znáte z úspěšného seriálu Dexter
V seriálu uvidíte i Jennifer Carpenter, kterou znáte z úspěšného seriálu Dexter

Agentka, která hrála seriálovému Dexterovi sestru

Přitom úzce spolupracuje s agentkou Rebeccou Harris (Jennifer Carpenter znáte ze seriálového Dextera), schopnou vyšetřovatelkou s temnou minulostí, a agentem Spelmanem Boylem (Hill Harper), který kdysi sloužil v armádě. Jejich nadřízenou je zvláštní agentka Nasreen „Naz“ Pouran (Mary Elizabeth Mastrantonio), mazaná manipulátorka původem z Iránu. Jenže NZT má smrtící vedlejší účinky. FBI netuší, že se Brian tajně stýká s kandidátem na prezidenta senátorem Edwardem Morrou (Bradley Cooper), který také užívá NZT a má se svým novým chráněncem vlastní plány. Když se Brian naláduje drogou NZT, je šikovnější než všichni agenti FBI dohromady a stává se z něj nejhorší noční můra všech zločinců. Ale na jak dlouho?   

Sledujte premiéru tento pátek ve 22.15 na Prima LOVE!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama