Představitel Castla na zabití doučuje angličtinu japonské školačky!

Nathan Fillion je v Japonsku a celé Japonsko je z něj paf. Podívejte se na jeho pracovní výlet, jenž je plný dobrodružství.
Castle na zabití VIII (16) - upoutávka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Co uvidíte v úterý na Prima LOVE?

Nečeká vás nikdo jiný než Richard Castle, který je údajně na zabití a potvrzuje to osmou řadou. Tento spisovatel/vyšetřovatel se pořád nezměnil a řítí se do problémů jako zamlada. Co ho čeká v úterý večer ve 20.15?

Castle a Beckettová vyšetřují vraždu řidiče pancéřovaného vozu, ze kterého byly ukradeny peníze. Esposito se při vyšetřování setkává se svou dávnou láskou, která si odpykává trest za loupež…

Castle na zabití - Castle v Japonsku 3
Castle na zabití - Castle v Japonsku 3

Castle je momentálně v Japonsku a doučuje angličtinu

Nathan Fillion cestuje už několik let díky Castlovi na zabití opravdu často. Minulý rok byl třeba v Moskvě, nedávno se objevil dokonce i v Hobitíně na Novém Zélandu. Teď své fanoušky potěšil návstěvou v zemi vycházejícího slunce. A rozhodně se tady nenudí. Byl totiž pozván na Tokyo comic con 2017, kromě Tokya však viděl i první hlavní město v Japonsku, Kjóto, které oplývá až 2000 chrámy. Fillion je zcela ohromen krásou historického města, kde ještě normálně potkáte i slavné gejšy.

NATHAN FILLION SBLÍŽENÍ KATE A CASTLA NECHTĚL. PROČ? PŘEČTĚTE SI NA LOVE

Kromě toho také doučuje angličtinu. Na procházce totiž potkal skupinu japonských školaček, které se snaží učit anglicky. Dělají to tak, že oslovují turisty a snaží se s nimi komunikovat. Ptají se na jednoduché otázky. To Filliona viditelně nadchlo a s dívkami se ihned vyfotil a dokonce je na svém Instagramu i pochválil za jejich jazykové dovednosti:

"Dnes jsem poznal Sho, Chiyuri, Yui a Saho – chodí do osmé třídy školy Toyo East Junior High School ve městě Saijo. Ptali se nás na nějaké otázky v angličtině, aby si ji procvičily. A šlo jim to báječně! Těšilo mě, dámy!"

Castle na zabití - Castle v Japonsku 1
Castle na zabití - Castle v Japonsku 1

Sledujte Castla na zabití každé úterý ve 20.15 na Prima LOVE.

Reklama
Reklama