Poznáte slavné domy z filmů? Jeden takový uvidíte na LOVE

Na Prima LOVE uvidíte v sobotu ve 20.00 thriller Dům s tajemstvím. Místa a domy, kde se stávají vraždy, to je oblíbené téma režisérů. Znáte strašidelné filmové domy nebo ty, které mají zajímavý příběh?
Hotel z filmu Shining se nachází v Orlandu
Hotel z filmu Shining se nachází v Orlandu
archiv
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Julie získala po rozvodu od svého násilnického manžela dům, který pro ni za doby manželství budoval. V něm se však dějí divné věci a Julie má pocit, že ji kdosi sleduje na každém kroku…

Sledujte film Dům s tajemstvím už tuto sobotu ve 20.15 na Prima LOVE.

Dům s tajemstvím - upoutávka
Dům s tajemstvím - upoutávka

(Filmové) domy s tajemstvím nejsou výjimkou

Domy, které ovlivňují životy svých obyvatel, nejsou ve filmu, ale ani v knihách výjimkou. Přistěhujete se a najednou se začnou dít podivné věci. Můžou za to zdi samotné? Těžko. Někdy za to může jeho obyvatel (nebo tajemní obyvatelé) jako psychopatický Jack Nicholson v Osvícení, kterého obrovský prostor horského hotelu dožene k šílenství. A krvavá dvojčátka objevující se na chodbách? To byly jen jeho představy. Dům, ve kterém se Shining natáčel, je opravdový hotel v Orlandu, kde se můžete bez problémů ubytovat.

Osvícení-twins
Osvícení-twins

Johnny Depp se jako spisovatel ve snímku Tajemné okno snaží dopsat novou knihu. K tomu si vybere odlehlou chatu u jezera. Jeho tvůrčí blok ho ovlivňuje způsobem, který už nedokáže ovládat. Rozvádí se s manželkou a v okolí chaty se objevuje podivný cizinec…

Představitel Jamese Bonda se ve snímku Dream House přestěhuje se svou manželkou Rachel Weisz a svými dětmi do nového domu. Tam Craig nachytá ve sklepě mladé satanisty. Sousedé s ním nekomunikují. Až pak zjistí, že jediný, kdo má problém, je právě on. Mysteriózní konec, za kterým číhá opravdové manželství dvou hollywoodských herců.

Dům u jezera
Dům u jezera

Dům u jezera jste měli možnost vidět také na Prima LOVE. Dva lidé se míjejí v čase. Nepravděpodobné? Sandra Bullock a Keanu Reeves možná budou a možná ne dokonalý pár. Jediným jejich spojením jsou dopisy, které si vyměňují u architektonicky dokonalého domu. Dům u jezera je spojovatelem jejich příběhu.

Podívejte se na sobotní Příběhy ze života a na film Dům s tajemstvím ve 20.00 na Prima LOVE!

Reklama
Reklama