Potřebujete nabrat sílu a energii? Podívejte se na online filmy se silnými ženskými postavami

Pokud máte rádi silné ženské postavy, které se dokážou porvat se životem přesně o to sousto, které chtějí, máme pro vás v nabídce několik filmů, na které se můžete podívat v klidu domova online. Kdykoliv se vám bude chtít, třeba ve dvě ráno, když celý dům spí, vy můžete nabrat inspiraci sledováním krásných filmů.
Dámy v letech
Dámy v letech

reklama

Filmové léto nemusí znamenat jen to, že si zajdete do letního kina. Koukněte se na to, na co máte chuť, v kteroukoliv hodinu. Máme pro vás online filmy, kterými se můžete nechat inspirovat, nechat se uchlácholit, nebo se u nich bát!

3 SKVĚLÉ HORORY PRO TOTO LÉTO NAJDETE ONLINE NA PRIMA LOVE

3 ROMANTICKÉ KOMEDIE O SVATBÁCH MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE NA PRIMA LOVE

Silné ženy

Hollywood se momentálně snaží pod vlnou ženských hlasů, které jsou čím dál tím častěji slyšet, natáčet snímky o silných ženách. Máme pro vás několik takových filmů na výběr, kde uvidíte různé ženy v různém věku, kterak zápasí se životem.

Svět podle Mallory

Doug jede na služební cestu do New Orleans. Je rád, že změní prostředí a na chvíli si odpočine od své manželky Lois. Od té doby, co jim zemřela dcera, nedokážou najít společné zájmy a naopak se sami sobě více vzdalují. Doug si vyrazí večer na skleničku do klubu a při té příležitosti se seznámí s mladou prostitutkou Mallory. Prostořeká a upřímná Mallory rozdmýchá stereotypní život staršího muže.

 

Svým osobitým kouzlem a nadhledem dokáže v Dougovi zažehnout jiskru a znovu objevit chuť do života. Pomůže Mallory nešťastnému páru opět najít ztracenou lásku? V roli Mallory zazářila hvězda ze série Twilight sága Kristen Stewart a na filmu se mimo režiséra Jake Scotta podílel i jeho otec Ridley Scott a strýc Tony Scott jako producenti.

PODÍVEJTE SE NA SVĚT PODLE MALLORY ONLINE TADY

Dámy v letech

Dvě stárnoucí sestry Ursula Widdington (Judi Dench) a Janet Widdington (Maggie Smith) z anglického Cornwallu roku 1936 najdou na blízké pláži po bouři zraněného mladíka, jehož se ujmou a u sebe doma se o něj starají.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Dámy v letech

Tím mladým mužem je polský houslista Andrea Marowski (Daniel Brühl), jenž utíká z vlasti do Ameriky před nacismem. Jenže vesničané jsou podezíraví vůči všem cizincům a jejich nepřátelství se ještě zvýší, když se Andrea zamiluje do ruské turistky Olgy Daniloffové (Natascha McElhone).

DÁMY V LETECH UVIDÍTE ONLINE TADY

Zakázané uvolnění

Zakázané uvolnění je o únosu nevěsty, který se dost nepovedl, o důležitém hokejovém utkání a koktejlu, který si holky nalejou, až když je ten správný čas. Hrají: Zuzana Stavná, Hana Vagnerová, Jana Stryková, Ondřej Sokol, Igor Orozovič, Tomáš Jeřábek, Norbert Lichý a další.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zakázané uvolnění

SLEDUJTE ČESKÝ FILM ZAKÁZANÉ UVOLNĚNÍ ONLINE NA PRIMA LOVE

Lady Gaga: Tajný svět

Podívejte se, jak si současná světová superstar vydobyla svou slávu, a zjistěte, proč její jméno stále zaplavuje novinové titulky. Mezinárodní hvězda Lady Gaga ve své hudbě odráží své nejniternější pocity i zkušenosti.

Ve svých vystoupeních neustále posouvá hranice zábavy šílenými nápady, skandálními kostýmy a své fanoušky láskyplně nazývá „malými monstry". Tohle je její neuvěřitelný příběh doplněný o vzácné archivní záběry a rozhovory s jejími kolegy z branže. 

DOKUMENT O LADY GAGA SI MŮŽETE PUSTIT ONLINE TADY

reklama

reklama