Pokračování Květin v podkroví ukáže vztah sourozenců ve snímku Život v hříchu

Pokračování knižní série začínající bestsellerem Květiny v podkroví od autorky Virginie C. Andrews. Jak dopadli sourozenci, kteří žili pod zámkem v podkroví? To uvidíte ve 20.00 na Prima LOVE už tuto neděli. V televizním filmu uvidíte i hvězdu ze seriálu Sex ve městě Jasona Lewise nebo Heather Graham.
Život ve hříchu - snímek
Život ve hříchu - snímek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Třetí pokračování televizního filmu, který začal příběhem s názvem Květiny v podkroví, pokračoval Lístky ve větru, které navazují na Život ve hříchu, uvidíte už tuto neděli po 20. hodině na LOVE.

Jak vypadá život sourozenců, které jejich matka a babička držely zamčené v podkroví? Na to má autorka knižní předlohy jasnou odpověď.

CHCETE SE DOZVĚDĚT, JAK ŽIJE ABSOLUTNÍ SAMEC ZE SEXU VE MĚSTĚ DNES?

Život v hříchu - upoutávka
Život v hříchu - upoutávka

Život ve hříchu jako pokračování příběhu sourozenců

Cathy a Christopher vyrůstali jako bratr a sestra, ještě se dvěma dalšími sourozenci, zavření v podkroví, kde je držela pod zámkem jejich babička a posléze i matka Corrine. Dnes je z Christophera doktor Sheffield a z Cathy učitelka baletu paní Sheffieldová. I když se oba sourozenci snažili žít obyčejným životem, jejich vroucná vzájemná láska, která vzplanula v zajetí, je přemohla a nyní žijí jako manžel a manželka. Cathy s Christopherem vychovávají dva syny. Prvním je Jory Marquet, kterého Cathy počala v době, kdy se snažila žít bez Christophera, ale Joryho otec zemřel, dřív než se Jory narodil. Druhým synem je Bart Sheffield, který se narodil z pomsty, neboť Cathy svedla manžela své matky Corrine, aby se jí za vše pomstila. Po pomstě skončila Corrine v ústavu a Christopher s Cathy se odstěhovali do jiného státu, kde začali vystupovat jako manželé.

Celá rodina Sheffieldů si žije poklidným životem, dokud se do sousedství nenastěhuje nová nájemnice, kterou je matka Cathy a Christophera, Corrine Foxworthová. Corrine rychle zmanipuluje svého vnuka Barta, prozradí mu i to, že jeho rodiče jsou bratr se sestrou, a její sluha John Amos, který celá léta sloužil Corrininu otci Malcolmovi, rád Bartovi říká znepokojivé informace...

Sledujte třetí pokračování s názvem Život ve hříchu už v neděli ve 20.00 na LOVE.

Reklama
Reklama