Podívejte se na selfie z natáčení seriálu Hawaii 5-0

Ani natáčení kriminálek, kde se v každé epizodě řeší vraždy a veškeré negativní stránky lidského pokolení, nemůže být atmosféra negativní. Naopak, v práci na seriálu Hawaii 5-0 se herci a celý štáb dokážou vždy dobře pobavit na něčí účet. Podívejte se na pár selfies přímo ze zákulisí natáčení
Hawaii 5-0 VI (15) - upoutávka

Detektiv Steve McGarrett (Alex O’Loughlin), bývalý námořní důstojník, se vrací do Oahu na Havaji, aby vyšetřil vraždu svého otce. Detektiva čeká bolestivé období a nové začátky, ve kterých mu pomůžou ostatní detektivové.

Místní guvernérka (Jean Smart) ho přesvědčí, aby vytvořil elitní vyšetřovatelský tým. K McGarrettovi se tak připojuje detektiv Danny "Danno" Williams (Scott Caan), bývalý policista z New Jersey, a detektiv Chin Ho Kelly (Daniel Dae Kim), jenž byl jako policista v Honolulu neprávem obviněn z braní úplatků. Do týmu se přidá i Chinova sestřenice Kona Kalakaua (Grace Park), okouzlující absolventka policejní akademie. McGarrett si slibuje uzavřít otcův případ a nová Five-O jednotka může bojovat se zločinem na Havaji...

Co uvidíte během pátečního dílu Hawaii 5-0?

Muž jménem Neil přivezl do nemocnice postřeleného člověka, který posléze zemřel. Steve ho jede vyslechnout, ale nebude to lehké, jelikož Neil je autista.

VÍTE O TOM, ŽE HLAVNÍ HEREC SERIÁLU HAWAII 5-0 SE MĚL STÁT NOVÝM JAMESEM BONDEM?

A teď se podívejte na pár fotek ze zákulisí natáčení amerického krimi Hawaii 5-0. Seriál můžete sledovat na Prima LOVE ve 20.15 každý pátek.

Hawaii 5-0 - selfies z natáčení 6
Hawaii 5-0 - selfies z natáčení 6
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama