Po Příchuti lásky se vrací herec z Emeraldy v nové telenovele Dvě tváře lásky

Po posledním dílu turecké telenevely Příchuť lásky se znovu vracíme do Mexika k jedné z nejslavnějších telenovel vůbec. Dvě tváře lásky uvidíte už 29.12. na Prima LOVE!
promo Dvě tváře lásky  1
promo Dvě tváře lásky 1

reklama

Dvě tváře lásky jsou dramatickým a vášnivým příběhem o lásce, rodině, zradě a překvapivé záměně identit. Identická dvojčata Paulina a Paola vyrůstala odděleně. Paulina je hodná a laskavá. Paola je zlomyslná a nevěrná svému bohatému manželovi. Když Paola přinutí Paulinu, aby se za ni vydávala, Paulina si svou novou rodinu nečekaně zamiluje. Jenže pak se Paola níhle vrací a znovu převrátí její svět vzhůru nohami. V jedné z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších telenovel září latinskoamerické hvězdy Gabriela Spanic a Fernando Colunga, který se proslavil jako José Armando v legendární Esmeraldě.

promo Dvě tváře lásky  2
promo Dvě tváře lásky 2

Jedna z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších telenovel je dramatickým a vášnivým příběhem o lásce, rodině, zradě a nečekané záměně identit. Paulina a Paola (Gabriela Spanic v obou rolích) jsou identická dvojčata, která byla hned po narození oddělena a vyrůstala každá v jiné rodině. Paulina je něžná, hodná a čestná žena, která žije skromně a ne vždy má dost peněz. Zasnoubila se s obyčejným mužem, jenž si ji možná ani nezaslouží. Paola je naopak zlomyslná, vypočítavá a nevěrná. Díky tomu, že se vdala se za boháče Carlose Daniela Bracha (Fernando Colunga), si užívá luxusu. Manžela nemá nijak zvlášť v lásce a vesele ho podvádí s mnoha milenci, dokonce i s vlastním švagrem Willym (Juan Pablo Gambora). Když se sestry po letech náhodou znovu shledají, Paola toho rychle zneužije a vymyslí ďábelský plán. Křivě obviní nešťastnou Paulinu z krádeže šperků, aby ji mohla vydírat. Paola přinutí Paulinu, aby si s ní vyměnila identitu. Laskavá Paulina musí předstírat, že je Carlosovou manželkou, aby si prohnaná mrcha Paola mohla nezřízeně užívat. Uběhne několik let a Paulina se mezitím sblíží se svou novou rodinou. Jenže pak se Paola nečekaně vrací a znovu převrátí Paulinin svět vzhůru nohami.

Příchuť lásky sledujte už 29.12. na Prima LOVE!

reklama

reklama