Odváží se Castle říct Beckettové všechno, co zjistil?

Castle se v patnácté epizodě vrací zpět za Beckettovou z Los Angeles, kde zjistil zásadní tajemství. Finální sérii Castla na zabití můžete sledovat každé úterý ve 20.15 na Prima LOVE.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Castle na zabití VII (15) - upoutávka

reklama

Beckettová a Castle procházejí zatěžkávacím obdobím a bude jen na nich, zda jejich vztah a oni osobně přežijou ve zdraví. Začínají se totiž odkrývat tajemství, kteráé možná měla zůstat důkladně skryta.

Návrat do L.A.

Castle se ve čtrnácté epizodě, kterou jste měli možnost vidět minulý týden, rozhodne následovat stopy svých nově nabytých vzpomínek a vydává se společně s Hayley a Alexis do Los Angeles, aby navštívil asijskou restauraci, kterou si jako jedinou vybavil.

V L.A. se však připlete k vraždě a v případě jejího vyřešení získá členství v tajném spolku detektivů, což by pro něj byla velká pocta. O volné místo soupeří s Kendall Frostovou, která dělá vše pro to, aby Castlea porazila. V L.A. se však dozvídá, co se stalo...

Vyšetřování a slavná Beckettová

Policie vyšetřuje vraždu nováčka z policejní akademie a Beckettová si bere případ osobně na starost. Vydává se na policejní akademii, kde je velkou legendou, a vyslýchá ostatní nováčky, kteří oběť znali. Postupně se začnou odhalovat různá tajemství, ale ne všechna jsou motivem k vraždě. Castle se mezitím odhodlá říct Beckettové pravdu o tom, co zjistil v L.A.

Najde Castle odvahu říct Kate Beckettové vše? To uvidíte na Prima LOVE už toto úterý ve 20.15!

reklama

reklama