Neznáte Mauru Isles? Co je její nejtíživější tajemství, jak se změnila během sedmi let?

Maura je podivínská polovina etrovertní Jane Rizzoli. Ženy z Rizzoli & Isles měly ale vždy co říct, třeba kvůli tomu, že za sebou mají poměrně hodně hrůzy. Ale i změny fyzické. Shrnuly jsme pro vás zásadní momenty Maury Isles.
Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (1) - upoutávka

Co uvidíte ve čtvrtek na Prima LOVE?

Rozhodně dvě ženy, které se nezaleknou ničeho. Prožily toho tolik, že jim žádný kriminální případ už nemůže dělat vrásky. V jejich osobních životech to ale takové rozhodně není.

Co uvidíte ve čtvrtek v Rizzoli & Isles? Doktorka Maura Isles vítá na pitevně lékaře, bývalého vojáka, který přijel na šestiměsíční stáž. Jane Rizzoli mezitím vyšetřuje smrt mladé dívky, která souvisí se střelbou na nástupišti metra...

Rizzoli & Isles uvidíte na Prima LOVE ve čtvrtek ve 20.15!

Co nevíte o Mauře Isles?

Maura vyrostla v bohaté rodině, která ji jako dítě adoptovala. Jejím biologickým otcem je však irský zločinecký boss Patrick „Paddy“ Doyle a matkou dr. Hope Martin. Ta se v seriálu poprvé objevila ve třetí sérii a diváci tak zjistili, že jak Maura, tak Hope nakonec skončily u stejné profese – patologie. V seriálu nakonec nechybí ani Paddy, který má roli zrovna ve čtvrtečním díle.

PROČ SE MAURA ISLES PROHÁNĚLA NAHÁ NA KONI? TO SE DOZVÍTE TADY

Jak vypadá Maura v pět ráno bez make-upu?

Sasha, která sem tam doporučuje i své oblíbené kosmetické výrobky, se totiž tentokrát rozhodla pro mírně netradiční krok a hodila na svůj účet fotku, kde nejenže nemá žádný make-up, ale zrovna také vstala v postele. Takhle to Sashe sluší v 5 ráno.

PODÍVEJTE SE NA TO, JAK VYPADÁ HEREČKA Z RIZZOLI & ISLES BEZ MAKE-UPU

Je Maura milenkou Jane?

Zatímco někteří příznivci seriálu vidí v Rizzoli & Isles jenom dvojici kamarádek, které si pracovně i lidsky padly do noty, jiní píší příběhy, v nichž hlavní hrdinky tvoří milostný pár. A stříhají videa, která tento názor doplňují. Ačkoliv většina fanoušků odděluje fan fiction a skutečný seriál, podle Angie Harmon, která ztvárňuje pragmatickou policistku Jane Rizzoli, jsou některé reakce příznivců seriálu i ve stylu: „Nebudeme koukat na seriál, pokud jim nenapíšete líbačku.“

JSOU RIZZOLI & ISLES MILENKY?

Sledujte Rizzoli & Isles každý čtvrtek na Prima LOVE ve 20.15!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama