Nevraživost a pochybné osudové přítelkyně, to je neděle na Prima LOVE

Říká se, že žena je krutější než muž. Ženské přátelství je křehké a rozhodně nesmí být bráno na lehkou váhu, dá se snadno změnit v nenávist. O tom se přesvědčíte na Prima LOVE během nedělního vysílání ve 20.00.
Osudové přítelkyně
Osudové přítelkyně

reklama

Nedělní večer na Prima LOVE bude ve znamení napětí a ženské nevraživosti převlečené za přátelství. Osud chtěl přátelství kamarádek Sophie a Michelle proškolit, vše se ale zvrtlo...

Snaha prosadit se a osudové přátelství

Sophia je milá, chytrá a hudebně nadaná dívka, která hraje na klavír od malička. Sophia se připravuje na talentovou soutěž, kde může výhrou získat stipendium na vysokou školu. Do školy přijde nová spolužačka Michelle, která se skamarádí se Sophií a tráví spolu spoustu času. Michelle se tváří kamarádsky, působí mile, ale když zaslechne, jak učitelka hudby Hana vysvětluje Sophii, že nechce Michelle na zkouškách, tak se naštve.

Osudové přítelkyně - upoutávka
Osudové přítelkyně - upoutávka

Michelle si počká na Hanu u jejího auta, zraní jí ruku a ukáže jí fotografii, na níž je Hana se studentem v choulostivé situaci. Hana je vyděšená a Michelle jí s ledovým klidem vysvětlí, že nebude Sophii říkat, aby Michelle nechodila na zkoušky. Michelle vytáhne Sophii na večírek vysokoškoláků, kde se zdrží dlouho do noci a druhý den je učitel angličtiny překvapí testem. Sophia se obává špatné známky, ale Michelle jí slíbí, že jí dobrou známku zařídí. Sophia dostane z testu A+, je nadšená, ale netuší, jakou podlost Michelle provedla.

Osudové přítelkyně uvidíte na Prima LOVE ve 20.15 již tuto neděli.

reklama

reklama