Největším vzorem byla moje pracující máma, říká Gordon Ramsay

Dvakrát denně můžete s nejlepším šéfkuchařem na světě procestovat svět a ochutnat to nejlepší jídlo. Na Prima LOVE každý den ve 13.40 a 18.50. Úspěšný Ramsay se nedávno pochlubil, kdo pro něj byl vzorem v kuchyni.
S Gordonem Ramsaym kolem světa II (3)
S Gordonem Ramsaym kolem světa II (3)

Co uvidíte během pátečního odpoledne s Gordonem Ramsaym?

Světoznámý šéfkuchař Gordon Ramsay se vydal poznat všechny taje asijské kuchyně a zjistit, jak mají opravdová tamější jídla chutnat. Tentokrát šéfkuchař zavítá do Indie, přesněji do slavné Bombaje, a bude učit diváky vařit jídla, která jsou pro Bombaj tak typická.

Těšte se na něj v novém pořadu S Gordonem Ramsaym kolem světa v 18.40 nebo o něco dříve ve 13.50.

Kdo byl inspirací u vaření

Šéfkuchař, který po světě vlastní několik restaurací a učí během televizních pořadů diváky vařit, se nechal slyšet, že jeho vzorem ve vaření byla jeho maminka. Tu sledoval jako malý a obdivoval to, že jako vytížená, pracující single matka dokáže rodině kdykoliv připravit rodinné hody.

"Máma měla dvě práce a byla vždycky mým vzorem, protože i přes tolik práce zvládala uvařit kvalitní jídlo s fantastickou chutí. Bylo pro mě skvělé sledovat ji, jak vaří ráno, večer se po šichtě vrací domů a my máme na stole dobré jídlo. Na Štedrý den po práci vytvořila perfektní hostinu pro celou rodinu. Můžu potvrdit, že to byla právě moje máma, která mě vaření naučila a byla mou první inspirací," vysvětluje Gordon Ramsay.

S Gordonem Ramsaym kolem světa (1) - upoutávka
S Gordonem Ramsaym kolem světa (1) - upoutávka

Miliony jeho děti nedostanou

Ten se svými televizními pořady a dobře zavedenými restauracemi vydělává miliony. I tak se ale nechal slyšet, že jeho čtyři děti z jeho vlastního bohatství neuvidí ani penny. Na všechno si totiž musí vydělat samy.

Gordon Ramsay se rozhodl, že jim zaplatí vzdělání a koupí byt, aby měly základní sociální jistotu, která je v Anglii pro mladé lidi momentálně v katastrofálním stavu.

VÍCE SE O JEHO ZÁMĚRU DOZVÍTE TADY

Sledujte další díly S Gordonem Ramsaym kolem světa v 18.40 nebo o něco dříve ve 13.50.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama