Nejoblíbenější parfémy pro rok 2022. Je mezi nimi i ten váš?

Parfémů a vůní najdete na trhu nepřeberné množství. Jen některé z nich se však drží na špici a patří mezi bestsellery v oblasti voňavek. Které parfémy patřily mezi nejoblíbenější v uplynulém roce a proč byste si je měli pořídit i vy?
Nejoblíbenější parfémy pro rok 2022_foto
Nejoblíbenější parfémy pro rok 2022_foto

reklama

Lancôme – La Vie Est Belle

La Vie Est Belle je ovocnokvětinová parfémová voda, která symbolizuje svobodu a štěstí. Její název doslova znamená „život je krásný“ – a jak jinak prožít krásný život než za doprovodu příjemné vůně.

Hlavu voňavky tvoří černý rybíz a šťavnatá hruška. V srdci pak tančí květ pomerančovníku, kosatec a exotický jasmín. Celou vonnou kompozici uzavírá základ, který tvoří pralinka, pačuli, tonka fazole a sladká vanilka. La Vie Est Belle se hodí jako perfektní společnice pro běžné všední dny, které se v jejím závoji rázem stanou zcela nevšedními.

Chloé – Nomade

Podpořte svou nespoutanou a dobrodružnou duši a zahalte se do květinového hávu parfémové vody Nomade. Tato jedinečná vůně vznikla v roce 2018 a od té doby tvoří nedílnou součást kosmetické výbavy nejedné ženy. Kromě samotné vůně je ikonický také její flakon, který byl navržen ve tvaru kabelky Chloé Drew.

Hlavu Nomade tvoří sladká mirabelka, v srdci se ukrývá nespoutaná frézie a základ pokrývá jako zelený koberec dubový mech. Nomade se hodí pro jakoukoliv příležitost.

Yves Saint-Laurent – Black Opium

Vůně, která způsobuje závislost. Tak lze ve zkratce popsat parfémovou vodu Black Opium. Jedná se o výraznou orientální parfémovou vodu, která se skvěle hodí do zimních měsíců a kterou ocení zejména sebevědomé ženy toužící po originalitě.

Hlavu vůně tvoří exotický květ pomerančovníku, růžový pepř a hruška. V srdci se mísí jako dva vyvážené protiklady jasmín a káva a základem prostupují tóny cedru, pačuli a vanilky. Přestože se jedná o poměrně odvážnou vůni, nemusíte se bát jejího efektu. Stane se vaším perfektním doplňkem v situacích, kdy budete chtít trochu víc vystoupit z davu.

DIOR – J’adore L’Or

J’adore L’Or patří mezi zcela unikátní parfémy pro ženy. Skládá se totiž z velmi vzácných ingrediencí, které vám dopřejí zcela jedinečný pocit výjimečnosti. Flakon v sobě ukrývá dokonalou esenci májové růže a dokonalou esenci jasmínu z Grasse. Tyto dvě podmanivé esence pocházejí ze sklizní z provensálské oblasti Domaine de Manon.

Jasmín tvoří hlavu parfému a srdce náleží růži. Základu kraluje sladká vanilka a parfém v závěru působí jako květinová a lehce orientální vůně. S parfémy zacházejte vždy jako se šafránem a J’adore L’Or rozhodně není výjimkou. Skvěle ho ale uplatníte v zimním období nebo při speciálních příležitostech.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!