Nejlepší chůvy jsou muži! Alespoň podle filmů...

Jsou vůbec chůvy oblíbené? Pro rodiče určitě. Jak se k takové profesi staví děti, můžete sledovat v různých filmech. Děti a hollywoodští herci většinou tvoří nejlepší dvojice. A zajímavé je, že ty nejoblíbenější chůvy jsou muži!
Tátu v sukni si zahrál Robin Williams
Tátu v sukni si zahrál Robin Williams
archiv

reklama

V pátek na Prima LOVE ve 20.15 uvidíte snímek Nezvěstná dcera.

Manželé Ben a Kara řeší už rok manželskou krizi i vztahy s nově adoptovanou dcerou, její biologickou matkou a novou chůvou, která nastoupila místo hodné staré paní. Když jednoho dne holčička zmizí, je na nich, aby ji našli... Ben a Kara Turlingovi si užívají života v překrásném domě na pláži. Jsou šťastní i díky tomu, že nedávno adoptovali roztomilou dceru Riley. Ale potřebují sehnat novou chůvu. Musí být šikovná, pečlivá a samozřejmě musí mít ráda děti. Rodičům padne do oka mladá a půvabná dívka jménem Alyssa, která do rodiny dokonale zapadne. Alyssa se zdá být naprosto dokonalá. Jediná Riley si všimne, že na nové chůvě něco nesedí. Ne náhodou se s ní cítí nesvá, Alyssa má očividně něco za lubem. O co jí jde? Chce unést Riley a přivlastnit si Bena Turlinga pro sebe.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nezvěstná dcera - upoutávka

Třou bídu s nouzí, ale ve filmu vydělají balíky peněz

Ačkoliv profese chův a au-pair jsou poměrně častou obživou hlavně v západním světě, jejich platy jsou mizivé. A přitom nám vychovávají budoucí generace. Zato hollywoodští herci a herečky za svoje role chův inkasují miliony. A není se čemu divit, protože filmové komedie na toto téma jsou většinou naprosto výborné!

To dokázal hlavně Táta v sukni a Robin Williams!

Táta v sukni Foto: archiv

Táta v sukni. Foto: archiv

 

Robin Williams si tuto roli už nikdy neodpáře, protože dokázal s grácii sehrát komedii muže v sukni a ještě k tomu muže, který se vydává za důchodkyni, jejíž poslání je srovnat ty malé haranty, kteří dokážou z ničeho vytvořit peklo na zemi. Perličkou toho všeho je, že ti haranti jsou jeho vlastní děti. Aby s nimi mohl trávit více času, rozhodne na sebe pravidelně patlat tuny laku a nátěru, aby vypadal jako ta správná krotitelka divokých dítek. Táta v sukni tak dokonce hraje i na notu genderové nerovnosti a upozorňuje na nulová práva otců v oblasti výchovy!

Terminátor ve školce

 

Policejt ze školky Foto: archiv

Policejt ze školky. Foto: archiv

 

Dobře, Arnold opravdu není klasickou chůvou, kterou byste si pro svá úžasná dítka přáli. V každém případě se žádný rodič nemusel obávat, že by děti neuměl srovnat. A to k tomu nemusí použít ani svoji hvězdnou hlášku: Hasta la vista, baby. Policajt ze školky prostě dokáže učit vaše děti a k tomu ještě pozabíjet pár psychopatů. Ideální pro děti, které postrádají mužské vzory.

Další policajt si tentokrát zakládá vlastní školku

Bláznivá školka Foto: archiv

Eddie Murphy si zahrál také jednoho bláznivého policajta, nicméně jeho role jsou opravdu různé, a proto se nemůžete divit, že se ve filmu Bláznivá školka stal i chůvou. Když si dva muži otevřou privátní školku, jak to asi může vypadat? Je to chaos, ale děti se mají jako v ráji!

V sobotu můžete sledovat na Prima LOVE thriler Nezvěstná dcera po 20. hodině.

Podívejte se i na Patricka, který si pro změnu zahrál roli Táta lump!

Hříšný tanec

10 nejlepších momentů Patricka Swayzeho!

reklama

reklama