Nedělní Temný let odhalí na Prima LOVE nebezpečí politických rozměrů

Thriller a příběh jedné ženy, která veze knížku s nebezpečným tajemstvím na druhý konec světa. Taková bude neděle na Prima LOVE.
Temný let - americký thriller
Temný let - americký thriller

Jak dopadne zajímavá cesta mladé Amy, která netuší, co veze ve svém kufru? To uvidíte na Prima LOVE už tuto neděli ve 20.15 ve snímku Temný let.

Amy je na cestě do Švýcarska, kde má předat rukopis knihy odhalující jedno z největších tajemství světové politiky. Netuší přitom, že je sama ve velkém nebezpečí...


Doktor Halperin chystá vydání knihy, která má odhalit bratrstvo Thuleů. Má jít o nacistický spolek, ve kterém figurují i ti nejvyšší politici. Doktorova asistentka má dopravit rukopis do Švýcarska. Amy je velmi mladá a momentálně se stále vyrovnává s rozchodem s bývalým přítelem, který se už ale stihl oženit. Amy proto ani nechce na oslavu dokončení knihy přijít, ale Sharon, která pro doktora také pracuje, ji přesvědčí. Na oslavě však dojde k incidentu, když do místnosti vtrhne muž a začne na doktora křičet, že vykopal tajemství, která měla zůstat pohřbená. Muž doktorovi i vyhrožuje. Sharon se tedy rozhodne, že pošle Amy do Švýcarska již nočním letem.

Temný let - upoutávka
Temný let - upoutávka

Některé věci během letu nejsou náhoda

Amy si všímá, že se kolem ní dějí podivné věci, a poslední kapkou je muž, který ji sleduje na letišti. Amy proto neváhá ani chvíli, když jí nabídnou dřívější let letadlem, které se vrací do Švýcarska na opravu. Na palubě je jen 19 lidí a posádka. Amy letí první třídou, ale nemůže usnout, takže si vezme již druhý prášek na spaní. Než prášek zabere, stihne se Amy seznámit s pohledným Markem, se kterým se nakonec začne líbat. Amy ale při líbání usne, protože začaly fungovat prášky na spaní.

Sledujte napínavý příběh Temný let na Prima LOVE ve 20.15 již tuto neděli.

reklama