Na Love vás čeká romantická klasika Šarlatové písmeno!

V neděli na Prima love uvidíte Ameriku, která do svobodomyslné země měla ještě hodně daleko. Sedmnácté století ovlivňovalo puritánství a boje s divokou přírodou. Pohnuté události odhalují milostný příběh, který je kultem devadesátých let. Demi Moore a charismatický Gary Oldman vám poví příběh...
Šarlatové písmeno
Šarlatové písmeno
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sedmnácté století v puritánské Americe bylo kruté. Nejenže bílé obyvatelstvo stále bojovalo s "divochy", tedy původním obyvatelstvem. Přestože byly v krásné divoké, ale hlavně kruté přírodě prolity litry lidské krve, civilizované městečko uprostřed divočiny prožívá svou vnitřní osobní válku. Můžou za to puritánské poměry, které žádnou ženu ani muže nenechají vydechnout.

Co je Šarlatové písmeno?

Ve stejnojmenném filmu, který se stal filmovým kultem devadesátých let, hraje mladičká Demi Moore. Její Hester Prynne je pranýřovaná a musí na sobě nosit vypálené šarlatové písmeno „A" jako trest za to, že zplodila dítě mimo manželský svazek a odmítla prozradit jméno otce. Přestože nechrání sebe, ale muže a své dítě, potýká se s posměchem a krutostí celé vesnice.

Demi Moore bude ve filmu několikrát bojovat o holý život
Demi Moore bude ve filmu několikrát bojovat o holý život

Do chvíle, kdy do vesnice přijíždí starší cizinec, jímž není nikdo jiný než Gary Oldman. Hester ho jako jediná poznává. Oldman se vydává za doktora, stará se o Hester a pátrá po identitě jejího milence... Jeho zájem se brzy soustředí na mladého přepracovaného a nervózního pastora Dimmesdalla. Gary Oldman a mladý pastor se stanou kohouty na jednom smetišti.

U vesnice přistane loď, kterou Hester vidí jako jediné východisko, jak utéct před příkořím, které se jí děje... Uteče? A co Gary Oldman, který se s Hester sblíží?

To uvidíte na Prima love v sobotu ve 20:15!

Originální svatební šaty

Zavzpomínejte na ty nejkrásnější kostýmy Angeliky!

Heidi Klum a Vito Schnabel

Klum – Líbačka se zajíčkem! Heidi, už ho měla Demi Moore

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama